tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Czy mona wjecha do Rumunii? Nowe informacje w sprawie Covid-19
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Czy mona wjecha do Rumunii? Nowe informacje w sprawie Covid-19

Autor: Raff 2020.07.01, 11:28 1 Drukuj

Rumunia o cały miesiąc przedłużyła ograniczenia w poruszaniu się po kraju. Z wyjątkiem kilku przypadków, turyści muszą poczekać z wizytami do połowy lipca.

Ograniczenia związane z pandemią Covid-19 powoli są znoszone. Niemal w całej Europie, z wyjątkiem kilku miejsc, można już bez przeszkód poruszać się w celach turystycznych. Rumunia jest jednym z tych krajów, w których co roku pojawia się coraz więcej Polaków. Z jednej strony za sprawą unikalnych tras i miejsc, z drugiej - to wciąż miejsce, gdzie ceny są niewygórowane, a przepisy dość liberalne.

NAS Analytics TAG

Niestety, Rumunia wciąż zmaga się z pandemią Covid-19, dane płynące z tamtejszego Ministerstwa Zdrowia nie pozwalają na optymizm. Z tego powodu zdecydowano, że ograniczenia w przemieszczaniu się, nakładane na turystów spoza kraju, zostaną przedłużone do 17 lipca. Wjazd do Rumunii jest dla Polaków możliwy, jednak oznacza konieczność odbycia 14-dniowej kwarantanny.

Legalnie granice Rumunii mogą przekroczyć tylko członkowie rodzin obywateli Rumunii, posiadacze pozwoleń na pobyt w tym kraju, osoby przybywające w celach służbowych (potwierdzonych dokumentem), kierowcy w ruchu tranzytowym, dyplomaci, pomoc humanitarna.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr