tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocyklem do Rumunii i Norwegii. Koniec ogranicze zwizanych z Covid-19
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocyklem do Rumunii i Norwegii. Koniec ogranicze zwizanych z Covid-19

Autor: Raff 2020.07.12, 10:54 Drukuj

Rumunia i Norwegia to kolejne dwa popularne kierunki motocyklowe, które stają się bez ograniczeń dostępne dla turystów z Polski. Rumunia już od 7 lipca, Norwegia od 15.

Zarówno Rumunia, jak i Norwegia stały się w ostatnich latach niezwykle popularnymi wśród motocyklistów kierunkami turystycznymi. Polacy coraz chętniej ruszają poznawać tamtejsze drogi i atrakcje, zachęcając w ten sposób kolejnych podróżników do planowania własnych wypraw.

NAS Analytics TAG

Niestety - tegoroczne plany podróżnicze poważnie skomplikował stan pandemii, który spowodował masowe zamykanie granic. Wiele krajów wprowadziło ograniczenia w przemieszczaniu się oraz obowiązek 14-dniowej kwarantanny, co w praktyce uniemożliwiło podróżowanie.

Większość krajów Europy zniosła już najbardziej dotkliwe obostrzenia. Wciąż czekamy jeszcze na decyzję władz Bośni i Hercegowiny, która nadal pozostaje zamknięta dla turystów z Polski. Rumunia już 7 lipca ogłosiła otwarcie granic dla Polaków i choć pojawiło się ryzyko cofnięcia tej decyzji, w tej chwili do tego kraju można wjeżdżać bez przeszkód.

Norwegia zapowiedziała otwarcie granic na 15 lipca. Od tego dnia turyści nie będą zobowiązani do odbywania kwarantanny, nie trzeba także będzie posiadać zaświadczenia o stanie zdrowia.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr