tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Znamy kalendarz wycigw MotoGP na sezon 2020
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Znamy kalendarz wycigw MotoGP na sezon 2020

Autor: Konrad Bartnik 2019.08.29, 10:12 Drukuj

Organizatorzy motocyklowych mistrzostw świata MotoGP opublikowali wstępny kalendarz przyszłorocznych zmagań. Są w nim dwie wyraźne zmiany - doszła kolejna runda na nowym torze Kymiring w Finlandii, a wyścigi w Tajlandii odbędą się na początku sezonu.

Sezon 2020 rozpocznie się, tak jak ma to miejsce już od kilku lat, od GP Kataru, gdzie zawodnicy i ekipy pojawią się 8 marca. Następna runda jest zaskoczeniem - MotoGP przeniesie się na tor Chang w Tajlandii, który do tej pory był częścią jesiennego "cyklu azjatyckiego". Kolejne wyścigi zaplanowano bez większych zmian, z ewentualną delikatną korektą terminów.

NAS Analytics TAG

Najważniejsza nowość to GP Finlandii 12 lipca, wciśnięte po TT Assen w Holandii, które zakończy pierwszą część sezonu. Generalnie w 2020 roku odbędzie się aż 20 rund MotoGP, na co coraz wyraźniej zaczynają narzekać zawodnicy oraz ekipy - brakuje im czasu na odpoczynek i właściwe przygotowanie do kolejnych wyścigów.

Co więcej, w sezonie 2021 dojdzie jeszcze jedna runda, na budowanym właśnie torze Mandalika na wyspie Lombok w Indonezji. Nie wiadomo jeszcze, czy będzie to impreza nr 21 w kalendarzu, czy presja kierowców odniesie skutek i z planu wyleci jedna z dotychczasowych rund. Mówi się, że ciemne chmury zbierają się nad GP Czech. Tego zdecydowanie byśmy nie chcieli.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr