tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Verva Street Racing 2019. Trwa wielkie święto fanów motoryzacji [FOTORELACJA] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Verva Street Racing 2019. Trwa wielkie święto fanów motoryzacji [FOTORELACJA]

Autor: Redakcja 2019.08.25, 15:34 Drukuj

Jedna z największych imprez motoryzacyjnych w naszym kraju - Verva Street Racing, trwa właśnie w Gdyni. Piękna pogoda, fantastyczni goście i bogaty program spowodowały, że na gdyńskich skwerach i plaży pojawiły się dziesiątki tysięcy gości.

Gwiazdami tegorocznej edycji Verva Street Racing są między innymi Robert Kubica, Jakub Przygoński i George Russell. Jest okazja zobaczyć maszyny, które na co dzień startują w najważniejszych wyścigach na całym świecie, w tym motocykle ekipy Wójcik Racing Team czy samochody startujące w klasie GT.

~~~~~------~~~~~

Dziś odbywały się pokazy driftu, supermoto, Formuły 1, pokazy lotnicze i wiele innych. Zobaczcie krótką relację foto z tej imprezy!

 

Verva Street Racing 2019 9

Verva Street Racing 2019 10

__________________________________________

Verva Street Racing 2019 24

Verva Street Racing 2019 15

Verva Street Racing 2019 13

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę