tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Verva Street Racing 2019. Trwa wielkie wito fanw motoryzacji [FOTORELACJA]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Verva Street Racing 2019. Trwa wielkie wito fanw motoryzacji [FOTORELACJA]

Autor: Redakcja 2019.08.25, 15:34 Drukuj

Jedna z największych imprez motoryzacyjnych w naszym kraju - Verva Street Racing, trwa właśnie w Gdyni. Piękna pogoda, fantastyczni goście i bogaty program spowodowały, że na gdyńskich skwerach i plaży pojawiły się dziesiątki tysięcy gości.

Gwiazdami tegorocznej edycji Verva Street Racing są między innymi Robert Kubica, Jakub Przygoński i George Russell. Jest okazja zobaczyć maszyny, które na co dzień startują w najważniejszych wyścigach na całym świecie, w tym motocykle ekipy Wójcik Racing Team czy samochody startujące w klasie GT.

NAS Analytics TAG

Dziś odbywały się pokazy driftu, supermoto, Formuły 1, pokazy lotnicze i wiele innych. Zobaczcie krótką relację foto z tej imprezy!

 

Verva Street Racing 2019 9

Verva Street Racing 2019 10

NAS Analytics TAG

Verva Street Racing 2019 24

Verva Street Racing 2019 15

Verva Street Racing 2019 13

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr