tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wójcik Racing team na drugiej pozycji w wyścigu Bol d'Or!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wójcik Racing team na drugiej pozycji w wyścigu Bol d'Or!

Autor: Redakcja 2019.09.22, 15:21 Drukuj

Drugie miejsce ekipy Wójcik Racing Team w wyścigu Bol d'Or! Po dramatycznej walce, nie tylko z konkurentami, ale także z aurą, Gino Rea wjechał na metę jako drugi.

Tegoroczna edycja wyścigu Bol d'Or pod wieloma względami była niezwykła. Rywalizację utrudniała bardzo kapryśna pogoda, która zmusiła organizatorów do przerwania rywalizacji i ponownego wznowienia jej w niedzielę rano.

NAS Analytics TAG

Około sześć godzin przed końcem zawodów z rywalizacji odpadły trzy ekipy będące na prowadzeniu. Najpierw awarii maszyna Mike’a di Meglio (F.C.C. TSR Honda France) zgubiła olej, co doprowadziło do kolejnych kłopotów - Loris Baz i Erwan Nigon wpadli w poślizg na oleju, rozbili się o bandę, a ich motocykle stanęły w płomieniach.

Polska ekipa w składzie Gino Rea, Christoffer Bergman i Axel Maurin po fantastycznej walce zajęła w tym ważnym wyścigu drugą pozycję! Gratulujemy!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę