tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zdecydowanie nieszczęśliwe pierwsze odpalenie motocykla po remoncie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zdecydowanie nieszczęśliwe pierwsze odpalenie motocykla po remoncie

Autor: M.B. 2017.05.10, 11:23 Drukuj

Znacie to uczucie, gdy odpalacie swój motocykl pierwszy raz po remoncie? Szybko bijące serce, emocje, odpali od pierwszego kopnięcia/zakręcenia rozrusznika, czy nie? Zobaczcie spektakularne, ale w sumie niezbyt szczęśliwe inauguracyjne dziewicze uruchomienie dwusuwowego crossa.

Kopniak, jeden, drugi, suuuuuper! Odpalił. Ale zaraz, coś jest nie tak! Zacięta linka gazu? Silnik wchodzi od razu na najwyższe obroty. Trzeba go zdusić. Wrzucę bieg. O rany - to nie działa… Na szczęście ściana garażu jest blisko. Udaje się go zgasić. To teraz na wiaderko, i niech już sobie na spokojnie pochodzi na wolnych obrotach… Nie, to zdecydowanie nie jest dobry dzień.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę