Zagapił się i uderzył z dużą prędkością w suva

Autor: M.B. 2017.07.13, 11:53 Drukuj

Jeżdżąc na motocyklu trzeba skupiać się na drodze. Obserwowanie otoczenia przed sobą to podstawa. Jeżeli bardziej będzie cię interesować co się dzieje z kolegą mknącym na moto obok ciebie, to może okazać się, że zaparkujesz w bagażniku suva.

Czteropasmowa autostrada. Dwóch ziomków jedzie na motocyklach obok siebie. Może to koleżeński wyścig, ale raczej po prostu nagrywanie filmiku. Kolega nagrywa kolegę, więc skupia się na nim. To błąd. Okazuje się, że bardzo brzemienny w skutkach. Kierowca suva na środku autostrady, na wysokości zjazdu z niej zastanawia się gdzie pojechać, więc zwalnia praktycznie do zera. Następuje przykre zderzenie. Czy przy prędkości 140 mil na godzinę? Raczej wątpię, ale i tak wygląda to tragicznie…

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę