tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Niezamierzone parkowanie motocykla w busie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Niezamierzone parkowanie motocykla w busie

Autor: Informacja prasowa 2017.07.10, 16:13 1 Drukuj

Jeżeli nie chce ci się jechać do domu na motocyklu, zawsze możesz poszukać busa z otwartymi na oścież drzwiami, "zaparkować" w nim motocykl i poprosić kierowcę o podwózkę… W tej sytuacji zabrakło trochę precyzji.

Każdy wie, że aby wjechać na busa bez użycia najazdów, trzeba dać na koło. Inaczej nic z tego nie będzie… Dobra, żarty na bok. Zobaczcie do czego doprowadzić może gapiostwo, rozproszenie, nieuwaga. Dziewczyna zamiast myśleć o tym co robi, pogrążyła się we wspomnieniach, albo wybiegła myślami na przód. Skończyło się to źle. Na motocyklu najważniejszą rzeczą jest skupienie, pamiętajcie o tym.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę