tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nieudany stunt na treningu policyjnym NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nieudany stunt na treningu policyjnym

Autor: P.B. 2017.06.01, 11:16 Drukuj

Prawdopodobnie celem tego triku miała być zamiana miejscami kierowcy i pasażera motocykla w czasie jazdy. Nie wiemy po co, ale wiemy, jak to się skończyło.

Miało być pięknie, a skończyło się jak zwykle. Szkoda policjantów i biednej Yamahy TDM. Szczęście w nieszczęściu, że po drodze nie skasowali jeszcze kilku osób... A może wy macie pomysły, po co w ogóle taka sztuczka ze zmianą miejsc na pokładzie i jakie mogłaby mieć zastosowanie na co dzień?

NAS Analytics TAG

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę