tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Hondą CBR 600 RR prosto w barierki Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Hondą CBR 600 RR prosto w barierki

Autor: M.B. 2017.07.07, 12:26 2 Drukuj

Internet pełen jest filmów, w których kierowcom pomylił się pedał hamulca z pedałem gazu. Filmy te, najczęściej z USA pokazują jak spektakularnie można przejechać przez kartonowy budynek sklepu lub pokonać wielkim autem inną przeszkodę. Jednak tego typu wybryk wykonany na motocyklu, zasługuje na miano niesamowitego.

Każdy z nas, kto ma dobrą pamięć i nie tylko, pamięta pamiętny wjazd do studia programu "Europa da się lubić", pana Conrado Moreno. "Fiksacja ręki", czyli im szybciej jedziesz, tym bardziej odkręcasz gaz, zadziałała i zdarzyło się to, co się zdarzyło.

NAS Analytics TAG

Czy w tym przypadku jeździec na Hondzie CBR 600 RR miał podobny problem jak Conrado na skuterku 50 ccm? Ruszanie spod świateł i skręt w lewo pokonały motocyklistę i jego motocykl, katapultując tego pierwszego spektakularnie przez barierki. Macie pomysł jak do tego doszło?

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:tymik 08/07/2017 23:06

spod jakich świateł?

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę