tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tak wyglda nowa Honda CBR 600 RR 2021 [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Tak wyglda nowa Honda CBR 600 RR 2021 [VIDEO]

Autor: Janusz Bbenek 2020.08.06, 13:08 1 Drukuj

Japoński oddział Hondy opublikował pierwszy oficjalny film prezentujący nowego supersporta CBR 600 RR. Motocykl łączy świat nowoczesnych technologii z aktualnego Fireblade’a z klasycznymi liniami, znanymi z poprzedniej generacji.

Choć o planach powrotu na rynek sportowej sześćsetki Hondy wiedzieliśmy już dawno, to konkretne informacje o dacie premiery pojawiły się dopiero kilka tygodni temu. Wiemy, że nowy supersport oficjalnie zadebiutuje w sierpniu na japońskim torze Sugo, w trakcie pierwszej rundy zawodów All Japan Road Racer Championship.

NAS Analytics TAG

Tymczasem na japońskim kanale YouTube Hondy pojawił się pierwszy film prezentujący nowy motocykl praktycznie w całości, opublikowano również jedno oficjalne zdjęcie. Zgodnie z przypuszczeniami, motocykl wizualnie czerpie pełnymi garściami z nowego Fireblade’a, co widać choćby w kształcie czaszy oraz pakietu aerodynamicznego. Z tyłu pozostawiono natomiast charakterystyczną dla poprzednich wersji supersporta linię ogona z centralnie umieszczonym wydechem.

Nowa Honda CBR 600 RR napędzana będzie oczywiście 4-cylindrową rzędówką o pojemności 599 cm3, nie podano natomiast jeszcze dokładnych danych technicznych tej jednostki. Wiadomo tylko, że będzie wyposażona w bogaty pakiet elektroniki sterującej. Na filmie widać także kolorowy wyświetlacz TFT w kokpicie.

Motocykl ma się sprawdzać w boju zarówno na torze, jak tez w czasie jazdy ulicznej. Co ciekawe, w zaprezentowanych przez Hondę materiałach póki co brakuje dodatkowej literki R w nazwie. Może to sugerować, że w przygotowaniu jest ostrzejsza, torowa wersja.

Więcej informacji o motocyklach Honda znajdziecie na stronie producenta.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr