tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Honda CBR600RR w przygotowaniu. Czyżby renesans sportowych 600?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Honda CBR600RR w przygotowaniu. Czyżby renesans sportowych 600?

Autor: Raff 2018.08.21, 12:50 Drukuj

Honda kończy prace nad nowym CBR600RR - wynika z dokumentów złożonych w kalifornijskiej izbie zasobów środowiskowych.

Można było się spodziewać, że plotki o śmierci modelu CBR600RR były mocno przesadzone. Jak wynika z dokumentów złożonych przez Hondę w CARB (California Air Resources Board), sportowa sześćsetka jest jednym z kilku planowanych na przyszły rok modeli.

Nowa Cebra w specyfikacji RR będzie 10 kg lżejsza od poprzedniego modelu. Jeśli pozostałe zmiany także będą równie spektakularne, Honda CBR600RR ma szansę stać się liderem odradzającego się segmentu. Tym bardziej, że konkurencja w ostatnich latach bardzo przygasła - spośród znanych producentów tylko Yamaha ma czym się pochwalić (YZF-R6).

Nad nową 600 pracuje jednak także Kawasaki, producenci najwyraźniej ponownie zaczynają uśmiechać się do średniej klasy sportów.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę