tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dwusuw kontra czterosuw - rozwiązanie odwiecznej wojny Triumph Tlo premium Tiger prawdziwa przygoda 08-03
NAS Analytics TAG

Dwusuw kontra czterosuw - rozwiązanie odwiecznej wojny

Autor: Beavis 2014.12.02, 10:50 Drukuj

Debata pomiędzy fanami dwutaktów, a czterotaktów nigdy nie ustaje.

Wielokrotnie próbowaliśmy merytorycznie rozstrzygnąć spór pomiędzy fanami offroadowych dwusuwów i czterosuwów. Porównywaliśmy koszty zestawiając ze sobą KTMa EXC 250 z EXC 450, mierzyliśmy czasy porównując Husqvarny 2T i 4T. Z naszych testów wynika, że dwusuw jest bezwzględnie tańszy w zakupie i eksploatacji, a czterosuwem łatwiej utrzymać wysoką prędkość w terenie. Przy wyniku 1:1, nadchodzi czas na ostateczne rozwiązanie. Z pomocą przyszli nam dowcipni goście z australijskiej szkoły enduro, zresztą sami zobaczcie (dobra znajomość angielskiego wskazana):

Nie mamy żadnych pytań i zmieniamy układ sił w naszej bitwie 2T kontra 4T. Od dziś wynik to 2:2.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę