tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Perfumy o zapachu dwusuwa! To nie żart!
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG

Perfumy o zapachu dwusuwa! To nie żart!

Autor: Beavis 2015.12.10, 08:21 6 Drukuj

Nie przesłyszeliście się - pewien szalony Amerykanin pracuje nad perfumami o zapachu dwutaktu.

Patent na nazwę "2 Stroke" został już złożony, na pokładzie jest także duży producent perfum. Szalony Amerykanin Geoff Gilbert ze stanu Montana postanowił ulepszyć nasze życie perfumami o zapachu dwusuwa, przy których Old Spice w kategorii męskości przegrywa w przedbiegach. Produkt gotowy ma być wiosną przyszłego roku, a projekt można wspierać poprzez kampanię społecznościowego finansowania (co zrobiło już ponad 30 nie mniej szalonych osób).

Najważniejsze jednak, żebyście zobaczyli jak na pomysł dwusuwowych perfum reagują przedstawicielki płci pięknej (tak, także jesteśmy fanami pani bez zęba):

Drogie panie, idealny pomysł na prezent na przyszłoroczne święta! Jeżeli chcielibyście wesprzeć Geoff’a w jego podstępnym planie zawładnięcia kobiecymi sercami dzięki, odwiedźcie stronę na Kickstarterze.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę