tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 XDL- Sportbike Freestyle Championship już w ten weekend NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

XDL- Sportbike Freestyle Championship już w ten weekend

Autor: Anna Jędrasiak 2009.04.02, 10:54 Drukuj

4. i 5. kwietnia już po raz czwarty ruszają zawody z cyklu XDL - Sportbike Freestyle Championship

XDL- Sportbike Freestyle Championship już po raz czwarty wystartuje w ten weekend. Inauguracyjna runda odbędzie się w Lake Havasu City jako część imprezy Spring Break Bike Week. Są to Krajowe Mistrzostwa USA we freestylu motocyklowym. W tym sezonie o główną nagrodę, czyli 50 000 $ walczyć będzie około 100 zawodników. Dodatkowo na zwycięzcę jednej z konkurencji czeka motocykl Aprilia SXV 4.5

Zmagania zostały podzielone na cztery podstawowe konkurencje. Individual Freestyle, czyli indywidualne zmagania zawodników w trzy minutowych sesjach. W zeszłym roku najlepszy w tej kategorii był Nick Brocha ''APEX''.  Aprilia All-Star Challenge to walka o motocykl Aprilia SXV 4.5. Wygrywa ten, który w najkrótszym czasie wykona zadania i zgarnie przy tym największą ilość punktów. Sickest Trick to konkurs na najbardziej odjechany trik. W 2008 zmagania wygrał Nick Hernandez. Ostatnią konkurencją rozgrywaną podczas XDL jest Circle Challenge, czyli walka o to kto pierwszy wykręci 10 cyrkli.

Dalsza część sezonu to kolejno:
Runda II- 30. maja w Nashville
Runda III- 20. czerwca w Los Angeles
Runda IV- 29. sierpnia w Indianapolis

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę