tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 XDL- Sportbike Freestyle Championship już w ten weekend NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

XDL- Sportbike Freestyle Championship już w ten weekend

Autor: Anna Jędrasiak 2009.04.02, 10:54 Drukuj

4. i 5. kwietnia już po raz czwarty ruszają zawody z cyklu XDL - Sportbike Freestyle Championship

XDL- Sportbike Freestyle Championship już po raz czwarty wystartuje w ten weekend. Inauguracyjna runda odbędzie się w Lake Havasu City jako część imprezy Spring Break Bike Week. Są to Krajowe Mistrzostwa USA we freestylu motocyklowym. W tym sezonie o główną nagrodę, czyli 50 000 $ walczyć będzie około 100 zawodników. Dodatkowo na zwycięzcę jednej z konkurencji czeka motocykl Aprilia SXV 4.5

Zmagania zostały podzielone na cztery podstawowe konkurencje. Individual Freestyle, czyli indywidualne zmagania zawodników w trzy minutowych sesjach. W zeszłym roku najlepszy w tej kategorii był Nick Brocha ''APEX''.  Aprilia All-Star Challenge to walka o motocykl Aprilia SXV 4.5. Wygrywa ten, który w najkrótszym czasie wykona zadania i zgarnie przy tym największą ilość punktów. Sickest Trick to konkurs na najbardziej odjechany trik. W 2008 zmagania wygrał Nick Hernandez. Ostatnią konkurencją rozgrywaną podczas XDL jest Circle Challenge, czyli walka o to kto pierwszy wykręci 10 cyrkli.

Dalsza część sezonu to kolejno:
Runda II- 30. maja w Nashville
Runda III- 20. czerwca w Los Angeles
Runda IV- 29. sierpnia w Indianapolis

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę