tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rekord stoppie - 274,32 metry na przednim kole! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rekord stoppie - 274,32 metry na przednim kole!

Autor: Gonzo 2009.01.12, 13:46 Drukuj

Odległość 274,32 m wydaje się nieosiągalna. Nie dla Jesse'go Toler'a. Zobaczcie, jak to robił!

Ogromne słowa uznania należą się Jesse'mu Toler'owi, który na swojej Yamasze R6 wykonał stoppie o długości 274,32 metrów! Tak długi przejazd na przednim kole wydaje się być niewykonalny. A jednak!

Przypomnę, że polskim rekordzistą stoppie jest Raptowny, który pokonał dystans 201 metrów. Jeżeli zainteresowała Was postać Jesse'go Toler'a, to obejrzycie drugi film, prezentujący jego umiejętności. W filmie zawarte zostały materiały z zawodów XDL oraz Stuntwars. Zachęcamy tez do odwiedzenia strony domowej Toler'a - http://jessetoler.com/

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę