tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rekord stoppie - 274,32 metry na przednim kole! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rekord stoppie - 274,32 metry na przednim kole!

Autor: Gonzo 2009.01.12, 13:46 Drukuj

Odległość 274,32 m wydaje się nieosiągalna. Nie dla Jesse'go Toler'a. Zobaczcie, jak to robił!

Ogromne słowa uznania należą się Jesse'mu Toler'owi, który na swojej Yamasze R6 wykonał stoppie o długości 274,32 metrów! Tak długi przejazd na przednim kole wydaje się być niewykonalny. A jednak!

Przypomnę, że polskim rekordzistą stoppie jest Raptowny, który pokonał dystans 201 metrów. Jeżeli zainteresowała Was postać Jesse'go Toler'a, to obejrzycie drugi film, prezentujący jego umiejętności. W filmie zawarte zostały materiały z zawodów XDL oraz Stuntwars. Zachęcamy tez do odwiedzenia strony domowej Toler'a - http://jessetoler.com/

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę