tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wrocław: pijany Ukrainiec bez kasku uderzył skuterem w radiowóz rozmawiając przez telefon [FILM] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wrocław: pijany Ukrainiec bez kasku uderzył skuterem w radiowóz rozmawiając przez telefon [FILM]

Autor: Raff 2019.10.18, 19:45 3 Drukuj

Pijany, bez kasku, z telefonem przy uchu przejechał na czerwonym świetle, a w końcu uderzył w radiowóz - taki combo zaliczył we Wrocławiu pewien Ukrainiec.

Takim zestawem wykroczeń spokojnie można by obdarować z pięciu kierowców. Patrol wrocławskiej drogówki zauważył skuterzystę, któy poruszał się bez kasku, wężykiem, trzymając telefon przy uchu. Mężczyzna wzbudził natychmiastowe zainteresowanie policjantów, a zanim ci zdążyli go zatrzymać, pokonał skrzyżowanie na czerwonym świetle.

NAS Analytics TAG

Skuterzysta zignorował próbę zatrzymania, a kiedy radiowóz w końcu zajechał mu drogę, uderzył w niego z impetem, uszkadzając zarówno samochód jak i skuter. Kierującym okazał się obywatel Ukrainy, badanie alkomatem wykazało 1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Napruty skuterzysta spędził resztę wieczoru i noc w areszcie. Za popełnione wykroczenia stanie przed sądem.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: misieks 24/10/2019 15:43

ja mu wierzę:D

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę