tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wrocaw: pijany Ukrainiec bez kasku uderzy skuterem w radiowz rozmawiajc przez telefon [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wrocaw: pijany Ukrainiec bez kasku uderzy skuterem w radiowz rozmawiajc przez telefon [FILM]

Autor: Raff 2019.10.18, 19:45 3 Drukuj

Pijany, bez kasku, z telefonem przy uchu przejechał na czerwonym świetle, a w końcu uderzył w radiowóz - taki combo zaliczył we Wrocławiu pewien Ukrainiec.

Takim zestawem wykroczeń spokojnie można by obdarować z pięciu kierowców. Patrol wrocławskiej drogówki zauważył skuterzystę, któy poruszał się bez kasku, wężykiem, trzymając telefon przy uchu. Mężczyzna wzbudził natychmiastowe zainteresowanie policjantów, a zanim ci zdążyli go zatrzymać, pokonał skrzyżowanie na czerwonym świetle.

NAS Analytics TAG

Skuterzysta zignorował próbę zatrzymania, a kiedy radiowóz w końcu zajechał mu drogę, uderzył w niego z impetem, uszkadzając zarówno samochód jak i skuter. Kierującym okazał się obywatel Ukrainy, badanie alkomatem wykazało 1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Napruty skuterzysta spędził resztę wieczoru i noc w areszcie. Za popełnione wykroczenia stanie przed sądem.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Autor: misieks 24/10/2019 15:43

ja mu wierz:D

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr