tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Potrącił motocyklistę i rozbił się na słupie. Mercedes, obcokrajowiec i dreszczowiec na Bródnie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Potrącił motocyklistę i rozbił się na słupie. Mercedes, obcokrajowiec i dreszczowiec na Bródnie

Autor: Alonzo 2019.09.08, 21:58 1 Drukuj

Dzisiaj, w niedzielę, po północy, jednego z nas w Warszawie spotkała przykra przygoda. Trafił na pijanego obcokrajowca w aucie o mocy, zdecydowanie przekraczającej poziom intelektualny swojego kierowcy.

Do wypadku doszło koło północy na skrzyżowaniu ulic św. Wincentego z Malborską na warszawskim Bródnie. Naoczny świadek zdarzenia z grupy Luka&Maro widział najpierw Mercedesa, potrącającego prawidłowo jadącego motocyklistę, a następnie błyskawiczną ucieczkę kierowcy samochodu bez udzielenia motocykliście pierwszej pomocy.

NAS Analytics TAG

Karma wróciła do - jak się potem okazało pijanego kierowcy mercedesa - kilka chwil później na środku ronda przy ulicy Głębockiej (naprzeciwko CH Atrium Targówek). Auto uderzyło w latanię, ustawioną centralnie na środku ronda. Sam motocyklista został zabrany do szpitala.

Trzymamy kciuki za jego szybko powrót do zdrowia i za szybkie skazanie pijanego kierowcy auta w sposób adekwatny do tego, co zrobił.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę