tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ulica to nie ring - pozytywny przekaz NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ulica to nie ring - pozytywny przekaz

Autor: Piotr Jędrzejak 2010.04.07, 16:28 3 Drukuj

Na początku miesiąca ruszyła kolejna już kampania społeczna skierowana na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa i kultury jazdy na naszych drogach. W przeciwieństwie do akcji „idzie wiosna, będą warzywa", ta jest już dużo bardziej przemyślana.

Kluczem do sukcesu mają być między innymi znane twarze biorące w akcji udział. Zaangażowani są: Tomasz Gollob, Hubert „Raptowny" Dylon, Dariusz „Tiger" Michalczewski, Maciej Wisławski oraz Piotr „Piotruś" Zalewski. Ważna jest forma przekazu. Nie będzie to już, tak jak kiedyś, agresywny i dość negatywny wydźwięk, ale raczej forma edukacji. Bezpieczne pokazy ekstremalnych odmian motoryzacji w formie zorganizowanych imprez mają integrować kierowców. Ich zadaniem będzie przełamywanie barier tak samo między użytkownikami czterech i dwóch kół, jak i między młodymi, a starszymi. Ważnym aspektem również jest obalenie utartego obrazu motocyklisty, jako wariata, dawcę, czy chama.

Zaraz po zwiększeniu kultury jazdy, pierwszorzędnym zadaniem „Ulica to nie ring" jest zmniejszenie liczby ofiar i wypadków. Kampania będzie miała na celu wzrost świadomości społecznej dotyczącej również bezpieczeństwa.

Więcej znajdziecie na stronie kampanii „Ulica to nie ring".

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę