tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Trójkołowce na kategorię B - od kiedy dokładnie? NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Trójkołowce na kategorię B - od kiedy dokładnie?

Autor: Raff 2018.11.22, 14:23 1 Drukuj

Podpisana przez prezydenta nowelizacja ustawy o kierujących pojazdami, która daje posiadaczom kategorii B możliwość poruszania się trójkołowcami, właśnie została opublikowana. Od kiedy zacznie obowiązywać?

Nowelizacja ustawy o kierujących pojazdami narobiła sporo zamieszania. Kierowcy natychmiast podzielili się na dwa obozy - zdaniem jednych to błąd, bo większość trójkołowców niewiele różni się od motocykli, zdaniem drugich to dobra decyzja i przejaw prowolnościowych działań rządu.

Naszym zdaniem nowelizacja nie miałaby prawa przejść, gdyby choć kilku posłów wiedziało, nad czym głosuje. Parlamentarzyści mieli w głowie trajki Harleya-Davidsona, a zupełnie zapomnieli o takich maszynach jak Yamaha Niken czy Piaggio MP3.

Tak czy inaczej nowe uprawnienia dla posiadaczy kategorii B stały się faktem. Ustawa została wczoraj opublikowana w Dzienniku Ustaw, co oznacza, że wejdzie w życie 22 grudnia tego roku.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę