tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Triumph Rocket 3 - mistrz zych manier przy stole [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Triumph Rocket 3 - mistrz zych manier przy stole [VIDEO]

Autor: Janusz Bbenek 2020.06.30, 13:10 Drukuj

Każdy z nas na pewno kojarzy słynny trik ze zrywaniem obrusu ze stołu bez zrzucenia zastawy. Trzeba to tego stalowych nerwów, pewnej ręki i zdolności do błyskawicznego wytworzenia odpowiedniej siły. 

Komuś przyszło do głowy, że w sumie taki zestaw cech posiada najnowszy Triumph Rocket 3, motocykl z największym seryjnie produkowanym silnikiem na świecie. 2458 cm3 pojemności, 167 KM mocy i wyrywający z butów moment obrotowy 221 Nm. Czy to wystarczy, żeby kulturalnie usunąć obrus spod ekskluzywnej zastawy stołowej i drogiego wina? 

NAS Analytics TAG

Jak widać, Triumph Rocket 3 nie grzeszy manierami, których spodziewalibyśmy się po brytyjskim dżentelmenie. Zdecydowanie bliżej mu do nieokrzesanego słowiańskiego osiłka. Nie mamy pretensji, w końcu niecałe 3 sekundy do setki na cruiserze musi mieć solidne źródło. 

Więcej informacji o Rockecie 3 oraz pozostałych modelach Triumpha znajdziecie na stronie https://www.triumphmotorcycles.pl 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr