tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Eliksir modoci. 85-letni pan Franciszek wci jedzi motocyklem [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Broger Desktop Extra Baner 960x300
Broger Mobile Baner 960x300

NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Eliksir modoci. 85-letni pan Franciszek wci jedzi motocyklem [VIDEO]

Autor: Janusz Bbenek 2020.07.06, 09:29 3 Drukuj

Czy istnieje górna granica wieku jeśli chodzi o jazdę motocyklem? Pan Franciszek Kaluta z Suchowoli na Podlasiu ma 85 lat i twierdzi, że podróże na jego Hondzie trzymają go w formie i dobrym zdrowiu. 

Franciszek Kaluta miał w swoim długim życiu kilka motocykli, charakterystycznych dla miejsca i czasu, w którym przyszło mu żyć - WSK-ę, Jawę 350 i wreszcie MZ ETZ 251, którą posiada do dziś i jest na pełnym chodzie. 85-letni motocyklista najbardziej lubi jednak jeździć Hondą CBF600, którą przywiózł dla niego z Anglii jego wnuk. 

NAS Analytics TAG

Pan Franciszek twierdzi, że to motocykl wprost stworzony dla niego - szybki, niezbyt ciężki i świetnie wyważony. O ile MZ-ki wciąż używa do krótkich wypadów "na ryby", to Hondą jeździ co weekend na dłuższe eskapady. Przejechał nią nawet z Podlasia do rodziny na Dolnym Śląsku. 

Materiał o panu Franciszku Kalucie przygotował białostocki oddział TVP w cyklu "Ludzie z pasją". Ogląda się go z dużą przyjemnością. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr