tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Harley szaleje na torze i wypluwa uszczelk gowicy [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Harley szaleje na torze i wypluwa uszczelk gowicy [VIDEO]

Autor: Janusz Bbenek 2020.07.03, 10:54 Drukuj

W kompetentnych rękach nawet tak mało sportowe maszyny jak przyciężkie Harleye potrafią radzić sobie na torze zaskakująco dobrze. Oczywiście do momentu, kiedy ostro pogoniona maszyneria nie zastrajkuje i nie narobi szkód. 

Widoczny na filmie motocyklista na Harleyu pięknie objeżdża pozostałych uczestników track daya. Niestety w pewnym momencie, zgodnie z opisem filmu, w motocyklu puszcza uszczelka głowicy cylindra. W chmurze dymu i rozpryśniętego oleju na poboczu ląduje kierowca nieszczęsnej maszyny oraz dwóch innych motocyklistów, którzy mieli pecha znaleźć się w pobliżu.  

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr