tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tor Modlin - nikt nic nie wie NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Tor Modlin - nikt nic nie wie

Autor: Piotr Jędrzejak 2010.04.29, 15:15 65 Drukuj

Najnowsze informacje, jakie docierają do nas z Modlina mówią o tym, że wyścigi w Modlinie ciągle mają szansę się odbyć. Modyfikacji uległ krytykowany przez zawodników tor, aczkolwiek wciąż nie uwzględniono w niej sugestii takich osobistości, jak Gwen Giabbani, czy Andy Meklau. Na prostej startowej dalej tkwi brama startowa, z którą drastycznie o mało nie spotkał się Paweł Szkopek podczas jednego z przejazdów.

Wiele wskazuje na to, że reszta weekendu wyścigowego będzie miała charakter wolnego treningu z opcją wyścigu, ale bez przyznawania punktów w klasach WMMP. Z głosów, z jakimi się spotkaliśmy wynika, iż większość zawodników z kategorii mistrzowskich nie chce podejmować ryzyka uczestnictwa w wyścigu bez punktów.

Wielce prawdopodobne jest, że nie wystartują puchary BMW oraz Suzuki. Nie brak również opinii, iż wykorzystać należy przygotowaną już infrastrukturę i dać możliwość jazdy w Modlinie tym, którzy chcą potrenować na zamkniętym obiekcie. Szczególnie w przypadku, gdy organizator nie przywiduje zwrotu opłat wniesionych za uczestnictwo w wolnych treningach.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
Komentarze 20
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: oko 30/04/2010 21:33

i kości ogonowej

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę