tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zostań partnerem działu sportowego Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zostań partnerem działu sportowego

www.scigacz.pl

W sezonie 2010 uruchomiona została nowa oferta reklamowa w portalu Ścigacz.pl. Jest ona dedykowana tym wszystkim, którzy ofertę swojej firmy chcą skierować do osób związanych ze sportem motocyklowym.

Partner działu

Do każdego działu sportowego będzie możliwe przypisanie jedynie jednego partnera określonego działu. Partner działu będzie miał możliwość zamieszczenia statycznego pliku graficznego o wielkości 250x200 pikseli, który będzie pojawiał się przy każdej informacji dotyczącej działu, którego został Partnerem. Plik graficzny będzie mógł zawierać link (odnośnik) do strony internetowej Partnera. W ramach pierwszej współpracy przygotowanie pliku zapewni Ścigacz.pl. Współpracę nawiązać można na okres nie krótszy niż 6 miesięcy. Nawiązanie współpracy z portalem Ścigacz.pl na powyższych warunkach będzie umożliwiało Firmie korzystanie z tytułu Partnera np. „Partner działu [nazwa działu] Ścigacz.pl" w sposób oficjalny.

Więcej informacji na temat partnerstwa działu lub pozostałych form reklamowych możecie Państwo uzyskać w dziale reklamy Ścigacz.pl

ul. Konduktorska 4/34
00-775 Warszawa
tel. (22) 622 68 90
fax. (22) 622 68 90
reklama<at>scigacz.pl

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Adv Spec Code err:"Btn_300_250_podstr"
Tagi
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę