tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Redakcja
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

O Ścigacz.pl

Ścigacz.pl jest wydawnictwem elektroniczny, prowadzonym przez firmę Ścigacz.pl Sp. z o.o. Serwis ma na celu promocję motocykli, skuterów, pojazdów ATV oraz wszystkich aspektów życia, związanych z wykorzystaniem tych pojazdów. Regulamin korzystania z serwisu jest zamieszczony tutaj.

Biuro reklamy

Marek W

Marek Wierzbiński
Dział Reklamy

Jeżdżę: jak trzeba, to nawet motocyklem
Spotykany: Warszawa
Kontakt: mwierzbinski(at)scigacz.pl

Redakcja Ścigacz.pl

Piotrek Barry Baryla

Piotr "Barry" Baryła
Redaktor Naczelny

Jeżdżę: dłużej niż chodzę
Redaguję: wtedy, kiedy nie jeżdżę...
Spotykany: w trasie, na torze, w redakcji lub w jakieś kawiarni nad Wisłą...
Kontakt: barry(at)scigacz.pl

Barry pierwsze kilometry na motocyklu pokonał jeszcze w brzuchu swojej mamy, w podróży przez całą Polskę na czeskiej CZ 350. Później było już z górki – jeździł na wszystkim po kolei. Szybkim turystykiem przez Europę, sportem na tor, Harleyem na zlot, skuterem po Vietnamie i czym się tylko dało - po lesie. Zawodowo zajął się testowaniem motocykli i pisaniem o nich w roku 2006. W wolnych chwilach, pomiędzy wyjazdami na testy nowych maszyn, organizował turystyczne wypady do Hiszpanii i po Wyspach Kanaryjskich, prowadził motocyklowe audycje radiowe i trochę podróżował. Przez dziesięć lat skupiał się na pracy dla tytułów drukowanych, aż w końcu w 2017 roku odnalazł swoje miejsce na pokładzie Ścigacz.pl, obejmując stanowisko redaktora naczelnego. Obecnie jego ulubionym zajęciem jest przygotowywanie testów motocykli w formie materiałów video.

Wyślij wiadomość

Rafal Raff Betnarski

Rafał "Raff" Betnarski
Zastępca redaktora naczelnego

Jeżdżę: najczęściej w siną dal
Redaguję: Newsy, szczególnie te o smaku prawa, przepisów i motocyklowej turystyki
Spotykany: W warszawskim China Town
Kontakt: raff(at)scigacz.pl

Karierę motocyklisty zacząłem w wieku trzynastu lat, kiedy bez uprawnień i jakiejkolwiek wiedzy na temat zatrzymywania, z kolegą na plecaku przejechałem Rometem Ogarem przez pół osiedla. Potem moje związki z jednośladami bywały kapryśne i toksyczne, ale miłość do motocykli, zwłaszcza motocyklowych podróży bez planu, pozostała. Tłukę kilometry ile wlezie, aż robią się sine, jak sina dal.

Poza motocyklami: niewiele - tu pogram na gitarze, tam coś ugotuję, coś czasem przeczytam. O ile nie koliduje to z motocyklowym wyjazdem.


Jakub Olkowski

Jakub Olkowski
Redaktor

Jeżdżę: Kawasaki Z1000ST 1980r, Ducati Supersportem 900 i nieśmiertelną CBR600F3…

Uwielbiam wszelkie motocykle, w szczególności sporty, klasyki, supermoto, customy, cafe-racery w zasadzie wszystkie, poza fabrycznymi chopperami/cruiserami. Nie przepadam za zlotami, klimatami LWG, motocyklowym hip-hopem szczególnie w polskim wykonaniu lubię za to wszelkie pozornie bezsensowne „wydumki” na bazie seryjnych motocykli (Ural z silnikiem Tico czy hybrydy WSK i wozu konnego).  W branży od początku 2011 roku, na motocyklach odkąd pamiętam…


Dominika Jochymska

Dominika Jochymska
Redaktor

Jeżdżę: rowerem, Łosiem i konno :)
Redaguję: błoto, czyli offroad
Spotykany: najczęściej gdzieś w lesie na Śląsku
Kontakt: dominika(at)scigacz.pl

Dominiki pierwszą i największą, miłością jest Freestyle Motocross. Od kiedy wybrała się do Spodka na Diverse NIGHT of the JUMPs w 2006 roku, tak już została. Niezliczone wyjazdy na eventy w całej Europie tylko tę miłość spotęgowały. W miarę upływu kilometrów i czasu do FMX'u dołączyły: Motocross, Enduro, Supercross, Superenduro i Hard Enduro. Sędziowała zawody FMX w Pradze i w Polsce, była jednym z jurorów FMX Awards, pisała dla australijskiego Crusty Magazine, pracowała przy produkcji największych eventów spod znaku szeroko rozumianego MX w Polsce. Zresztą, nadal macza swoje paluszki w eventach grwaitacyjnych, powiązanych z rowerami, motocrossem, enduro i podobnych. Generalnie "błoto" jest tu wspólnym mianownikiem. Od lat współpracuje z MotoX, a teraz także ze Ścigaczem. Zajmuje się szeroko pojętym PR i pisze o offroadzie.


Jarek Benito Czech

Jarek "Benito" Czech
Redaktor

Jeżdżę: Aprilią Tuono, ale Ducati ciągle chodzi mi po głowie
Redaguję: MotoGP i WorldSBK, a na co dzień głównie wieprzowina, wołowina i drób :)
Spotykany: W biurze, w redakcji, na drodze, na torze, w ubojni, w Azji, Afryce…wszędzie, byle dalej od Disco Polo.
Kontakt: benito(at)scigacz.pl

Motocyklami zaraziłem się od młodszego brata, który preferował jazdę na jednym kole, gdzie mnie ciągnęło bardziej do jazdy na jednym kolanie. Tor spotęgował więź z jednośladami uzbrojonymi w silnik.

Lublinring wspominam zawsze z sentymentem, bo przeżyłem tam wiele wspaniałych chwil…oj wiele.

Słowa jednego z zawodników po treningu w 2007 roku na torze Poznań, po tym jak mnie wyprzedził (pierwszy raz na torze byłem): „Kto tam tym Gold Wingiem (VFR800 RC46)po torze zapier…a??”

Poza motocyklami: muzyka (również czynnie), podróże, nurkowanie, życie…ponoć dużo gadam ;)

Stali Współpracownicy

Tomasz Alonzo Jaroslawski

Tomasz 'Alonzo' Jarosławski
Specjalista

Jeżdżę: Yamaha FZR1000
Redaguję: Nowe technologie
Spotykany: Tor Słomczyn
Kontakt: alonzo@scigacz.pl
www: Facebook.com/ototomasz

Absolwent 2 uczelni, których profil nie jest w żaden sposób związany z motocyklami. Użytkownik motocykli od momentu, gdy przestał jeździć motorowerem marki Romet. Miłośnik jazdy sportowej. Zwolennik również jazdy terenowej. Artykuły w serwisie podpisuje pseudonimem "Alonzo".

Wyślij wiadomość

Webmaster

Arek Cholewski

Arek Cholewski
Webmaster

Jeżdżę: Suzuki SV650S
Redaguję: Rzadko, pełnię rolę webmastera
Spotykany: Przy komputerze
Kontakt: arek(at)scigacz.pl

Absolwent informatyki w warszawskiej WSISIZ. Z motocyklami (większymi i mniejszymi) związany jako dzieciak, nastolatek, a po przerwie, jako dorosły facet. Fan wyścigów, stuntu oraz turystyki motocyklowej. Na co dzień perfekcjonista i optymista. Oprócz komputerów i motocykli uwielbiam majsterkować w warsztacie, uprawiać sport i władać nunchaku w rytmie rap.

Wyślij wiadomość

Sklep Ścigacz.pl

Wydawca Ścigacz.pl

ul. Konduktorska 4/1
00-775 Warszawa

Aby skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej, należy skorzystać z załączonego niżej formularza.

O nas

Ścigacz.pl jest wydawnictwem elektroniczny, prowadzonym przez firmę Ścigacz.pl Sp. z o.o.

Numer: ISSN 1897-2489

Serwis ma na celu promocję motocykli, skuterów, pojazdów ATV oraz wszystkich aspektów życia, związanych z wykorzystaniem tych pojazdów.

Zobacz regulamin korzystania z serwisu.

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę