tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Adrian Pasek wygrywa kwalifikacje w Brnie Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Adrian Pasek wygrywa kwalifikacje w Brnie

Autor: Informacja prasowa 2010.05.14, 10:09 4 Drukuj

Czwartek był pierwszym oficjalnym dniem zawodów w Brnie. Zawodnicy klas Pucharu Polski odbyli dwie serie kwalifikacyjne, których wyniki decydują o rozmieszczeniu na polach startowych. Reprezentujący zespół Yamaha POLand POSITION Adrian Pasek był najlepszy w klasie Rookie 600 i kolejnego zawodnika wyprzedził o ponad dwie sekundy. W pierwszej sesji kwalifikacyjnej, kiedy tor był mokry przewaga wyniosła nawet dziesięć sekund. Adrian, który jest pierwszy raz w Brnie, bardzo szybko przyswaja nowy tor i liczymy, że w jutrzejszym wyścigu będzie jeszcze szybszy i stanie po raz pierwszy na najwyższym stopniu podium.

Adrian Pasek: „Bardzo się cieszę z tego wyniku, ale najważniejszy będzie jutrzejszy wyścig. Mam nadzieję, że pojadę równie szybko jak w treningach i stanę na podium. Chciałbym podziękować moim kolegom z zespołu za wartościowe wskazówki i wsparcie."

Startujący w klasie Rookie 1000 Przemek Saleta był dziś dwudziesty szósty.

Wyniki:

Rookie 600:
1.      Adrian Pasek
2.      Mariusz Łowicki
3.      Cezary Chrobot
4.      Natalia Florek
5.      Adam Osiński

Rookie 1000:
1.      Radosław Gabski
2.      Krzysztof Kubis
3.      Piotr Kałużka
4.      Grzegorz Łakomik
5.      Adam Żuralski
...
26. Przemek Saleta

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę