tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tadek Błażusiak po raz piąty wygrywa Erzberg Rodeo! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Tadek Błażusiak po raz piąty wygrywa Erzberg Rodeo!

Autor: Żmija 2011.06.26, 19:43 24 Drukuj

Stało się! Tadek Błażusiak jako pierwszy zawodnik w historii Erzberg Rodeo wygrał po raz piąty (i do tego z rzędu!) finałowy wyścig Hare Scramble. Początkowo wszystko wskazywało na to, że Taddy stanie na drugim miejscu na podium. Wkrótce okazało się jednak, że Graham Jarvis, który przekroczył linię mety jako pierwszy, ominął jeden z check pointów i tym samym został zdyskwalifikowany. Tuż obok Tadka na podium stanęli Dougie Lampkin i Jonny Walker.

Tegoroczny Hare Scramble w wyznaczonym czasie ukończyło zaledwie jedenastu zawodników. Poniżej prezentujemy finałową listę:

1. Taddy Blazusiak
2. Dougie Lampkin
3. Jonny Walker
4. Ben Hemingway
5. Xavier Galindo
6. Dan Hemingway
7. Taichi Tanaka
8. Cyril Despres
9. Piero Sembenini
10. Chris Birch
11. Lars Enockl

Już teraz zapraszamy wszystkich czytelników do obejrzenia pełnej relacji z Erzberg Rodeo zawierającej filmy i zdjęcia, która pojawi się na stronach Ścigacz.pl w nadchodzącym tygodniu.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi wynikami z Erzbergrodeo 2011. Decyzją sędziów zostały one zmienione wzgędem tych, znajdującch się powyżej, które były dostępne zaraz po zakończeniu wyścigów.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 13
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: peter 27/06/2011 16:43

Zgadzam się w 100% !

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę