tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Polacy w Red Bull Hare Scramble na Erzbergrodeo 2011 - wyniki
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Polacy w Red Bull Hare Scramble na Erzbergrodeo 2011 - wyniki

Autor: Piotr Jędrzejak 2011.06.27, 14:11 1 Drukuj

Erzbergrodeo, jedna z najbardziej znanych i najbardziej wymagających imprez ostrego enduro już za nami. Na stronach Ścigacz.pl mogliście znaleźć między innymi zapowiedź z listą wszystkich Polaków, którzy zapisali się na imprezę – w tym roku pojechała ich rekordowa liczba, aż 50! W piątek opublikowaliśmy wypowiedzi kilku polskich zawodników po ukończeniu pierwszego prologu, a następnie mogliście znaleźć galerię zdjęć wraz z pełnymi wynikami tego startu. Nie mogło zabraknąć oczywiście tej najbardziej radosnej wiadomości, czyli o zwycięstwie Tadka Błażusiaka!

Polak wygrał w Eisenerz już pięć razy, jako jedyny człowiek w siedemnastoletniej historii Erzbergrodeo. Dodatkowo Taddy zgarnął swoje zwycięstwa z rzędu! Na metę pierwszy dojechał Graham Jarvis i mówiło się, że to on wygrał, jednak jak później zdecydowała komisja, Jarvis został zdyskwalifikowany przez naruszenie regulaminowej trasy przejazdu. Tuż obok Tadka na podium stanęli Dougie Lampkin i Jonny Walker.

Spośród pięciuset zawodników, którzy przedostali się do wielkiego finału, czyli Red Bull Hare Scramble, aż dziewiętnastu to Polacy. Kwalifikacjami był Generali Iron Road Prolog podzielony na dwa etapy w piątek i sobotę. Wyniki z obu tych startów możecie znaleźć tutaj. W niedzielę rozegrała się najważniejsza część, czyli Hare Scramble Zapraszamy do zapoznania się z pełnymi wynikami z podziałem na etapy, które poszczególnym zawodnikom udał się ukończyć lub na czasy, jakie na nich osiągnęli. Do mety finalnie i regulaminowo dotarło zaledwie dziewięciu kierowców, a najwyższą pozycję spośród Polaków (poza Tadkiem) zajął Sebastian Krywult. Zdobył dobre 19. miejsce, kończąc 16 z 20 etapów. Kolejny był Marcin Frycz – na koncie miał o jeden etap mniej i 27. lokatę.

Pełna relacja wraz z obszerną galerią zdjęć już niebawem!

Pozycje Polaków w Red Bull Hare Scramble 2011:

1. Tadeusz Błażusiak
19. Sebastian Krywult
27. Marcin Frycz
56. Wacław Skolarus
62. Błażej Gazda
76. Paweł Kaim
90. Tomasz Łazarz
95. Przemysław Marszałek
105. Sebastian Baklarz
121. Michał Pyzowski
122. Adam Zych
147. Tomas Bury
259. Maciej Kania
260. Jacek Wachała
261. Adam Konarski
265. Paweł Łozowski
294. Jacek Was
412. Konrad Krauss
432. Tomasz Zych

Red Bull Here Scramble:
1. Taddy Blazusiak
2. Dougie Lampkin
3. Jonny Walker
4. Ben Hemingway
5. Xavier Galindo
6. Dan Hemingway
7. Taichi Tanaka
8. Chris Birch
9. Lars Enockl

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:autor 27/06/2011 19:09

Brawo Teddy tak trzymaj

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę