tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Erzberg Rodeo 2011 - trzech Polaków w pierwszej dziesiątce!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Erzberg Rodeo 2011 - trzech Polaków w pierwszej dziesiątce!

Autor: Żmija 2011.06.25, 21:13 4 Drukuj

W tym roku pogoda w Eisenerz nie rozpieszcza. Pochmurne niebo, z którego co chwila siąpi deszcz oraz niska temperatura zdają się jednak w niczym nie przeszkadzać naszym zawodnikom. Piątkowy prolog polscy kibice mogą uznać za wyjątkowo udany. W pierwszej dziesiątce pojawiły się bowiem aż trzy polskie nazwiska! Czwartą pozycję zajął Tadek Błażusiak, szóste miejsce Sebastian Krywult, zaś na siódmym miejscu uplasował się Marcin Frycz. W pierwszej sześćdziesiątce zawodników mogliśmy zobaczyć także Wacława Skolarusa. Ich wypowiedzi tuż po zakończeniu rywalizacji mogliście przeczytać już we wcześniejszej publikacji na Ścigacz.pl. Pełne wyniki piątkowych przejazdów można znaleźć tutaj.

NAS Analytics TAG

Wyniki sobotniego prologu zostaną ogłoszone już po zakończeniu wszystkich przejazdów, a zatem dzisiaj późnym wieczorem. Wtedy też dowiemy się, kto ostatecznie pojedzie w finałowym wyścigu RedBull Hare Scramble i których Polaków zobaczymy wśród pięciuset zawodników, którzy staną jutro na starcie. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia galerii.

Najświeższe informacje z Erzberg Rodeo 2011 możecie również znaleźć na oficjalnym Fan Page Ścigacz.pl na Facebooku.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
iron giant erzberg eisenerzerzberg rodeo arena 2011
despres everts blazusiakfinish prolog dzien 2 erzberg rodeo
Motocyklisci przebrani za kobiety paradaKarl Katoch parada motocyllowa
Parada motocykli ErzbergParada Bin Laden na motocyklu
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: slivex 26/06/2011 09:32

motocykle to ZZłłłłOOOO

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę