tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Obejrzyj film dokumentalny o Tadku Błażusiaku jeszcze dziś!

Obejrzyj film dokumentalny o Tadku Błażusiaku jeszcze dziś!

Autor: Beavis 2016.03.03, 14:55 8 Drukuj

45-minutowy film dokumentalny o Tadku Błażusiaku można obejrzeć za darmo w internecie.

Pamiętacie Erzberg Rodeo 2007? Ja jak najbardziej tak, to była jedna z najbardziej emocjonujących imprez sportowych w moim życiu i niesamowity zbieg okoliczności - pierwszy relacjonowanych przez Ścigacz.pl Erzberg wygrał nie kto inny jak Tadek Błażusiak.

Dzisiaj możecie poznać kulisy kariery utytułowanego Polaka. Red Bull przygotował świetny film dokumentalny, dostępny za darmo w internecie. Na film składają się fragmenty ponad 50 godzin materiałów źródłowych, nigdy wcześniej niepublikowane archiwalia, a o sukcesach, uporze i determinacji Taddy’ego opowiadają nie tylko najbliżsi i trenerzy, ale także inni mistrzowie motosportu. Jarek Hampel przyznaje, że Błażusiak jest jednym z najlepszych motocyklistów na świecie, "Hołek" uważa Tadka za polskiego ambasadora, a według Golloba jeszcze całe pokolenia będą pamiętać, kim był Taddy Błażusiak.

Zanim zaczęliśmy realizować ten film, postawiłem jeden warunek - żadnego ściemniania, malowania bohaterskiej historii i tym podobnych zabiegów. Miała być sama prawda i opowieść o tym, czym tak naprawdę jest całe moje życie, czyli - o sporcie. To się udało, produkcja przedstawia rzeczywistość, więc nie mogę nawet mówić, czy jest fajna, czy nie. Tak po prostu jest i kropka - mówi Taddy Błażusiak.

Nie pozostaje nic innego jak zaprosić Was do oglądania. 

Zdjęcia
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: pilik 05/03/2016 21:56

Zaraz orgazmu dostaniesz.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę