tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dwóch Polaków w świetnym klipie Red Bull'a

Dwóch Polaków w świetnym klipie Red Bull'a

Autor: Beavis 2016.06.14, 09:08 Drukuj

Kuba Przygoński i Wojtek "Gniazdo" Pawlusiak spotkali się na pustyni.

W tym klipie nie będzie motocykli. Jest za to dwóch utalentowanych motocyklistów. Kuba Przygoński jeszcze nie dawno walczył o czołówkę kategorii motocyklowej w Rajdzie Dakar by w 2016 roku przesiąść się do samochodu. Może nieco mniej znany motocyklistom Wojtek Pawlusiak to światowej klasy snowboardzista i także… motocyklista! Wojtek startował w obydwu edycjach Red Bull 111 Megawatt. Widziałem na własne oczy, na endurówce radzi sobie jak na profesjonalistę przystało.

Przygoński i Pawlusiak spotkali się na pustyni w Zjednoczonych Emiratach Arabskich by przygotować spektakularny klip. Sami zobaczcie:

Foto: M. Kin / Red Bull

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę