tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Dwóch Polaków w świetnym klipie Red Bull'a NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Dwóch Polaków w świetnym klipie Red Bull'a

Autor: Beavis 2016.06.14, 09:08 Drukuj

Kuba Przygoński i Wojtek "Gniazdo" Pawlusiak spotkali się na pustyni.

W tym klipie nie będzie motocykli. Jest za to dwóch utalentowanych motocyklistów. Kuba Przygoński jeszcze nie dawno walczył o czołówkę kategorii motocyklowej w Rajdzie Dakar by w 2016 roku przesiąść się do samochodu. Może nieco mniej znany motocyklistom Wojtek Pawlusiak to światowej klasy snowboardzista i także… motocyklista! Wojtek startował w obydwu edycjach Red Bull 111 Megawatt. Widziałem na własne oczy, na endurówce radzi sobie jak na profesjonalistę przystało.

Przygoński i Pawlusiak spotkali się na pustyni w Zjednoczonych Emiratach Arabskich by przygotować spektakularny klip. Sami zobaczcie:

Foto: M. Kin / Red Bull

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę