tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Opancerzony skuter śnieżny na pustynię
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Opancerzony skuter śnieżny na pustynię

Autor: Beavis 2015.04.02, 10:35 4 Drukuj

Szwajcarska firma przygotowała, według ich opinii, najszybszy pojazd offroadowy na świecie. Śnieżny skuter wyposażony w koła i lekki pancerz.

Szwajcarzy ze Streit Group chyba nigdy nie słyszeli o trophy truckach (koniecznie "wygooglujcie") i mówią, że ich Sand-X T-ATV 1200 jest najszybszym pojazdem offroadowym na świecie, dodając jeszcze, że najlepszym, najbardziej wytrzymałym, najefektywniejszym i tym podobne. Bez względu na ich pewność siebie, trzeba przyznać, że Sand-X wygląda nieźle. To nic innego jak skuter śnieży wyposażony w koła z przodu i specjalną, kevlarową gąsienicę. Sami zobaczcie:

NAS Analytics TAG

Ponoć pojazd jest w stanie rozpędzić się do 185 km/h, bez znaczenia na jakim podłożu. Biorąc pod uwagę fakt, że jest wyposażony w silnik Rotax’a o pojemności 1200ccm, jesteśmy w stanie w to uwierzyć. To jak, kto chciałby mieć takiego potwora w garażu?

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę