tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Szczecin: 210 km/h po miecie motocyklem bez polisy OC
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Szczecin: 210 km/h po miecie motocyklem bez polisy OC

Autor: Janusz Bbenek 2019.03.22, 15:23 2 Drukuj

Policjanci, którzy patrolowali ulice Szczecina w nieoznakowanym radiowozie, nagrali i zatrzymali kierowcę motocykla, który o 140 km/h przekroczył dozwoloną na tym odcinku prędkość. Motocyklista został ukarany 10 punktami karnymi i mandatami na łączną kwotę 1350 zł.

Przejażdżkę w pierwszy dzień wiosny na długo zapamięta 24-latek ze Szczecina, który swoim Suzuki rozpędził się do ponad 210 km/h w miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie do 70 km/h. Nagrała go kamera policyjnego BMW, a po zatrzymaniu okazało się, że motocykl nie ma wykupionej polisy OC. Kierowca nie okazał również prawa jazdy, choć w tym przypadku nie podano, czy go po prostu nie zabrał, czy w ogóle nie posiadał kategorii A.

NAS Analytics TAG

Zdarzenie miało miejsce na prostym odcinku trzypasmowej drogi, bez ruchu poprzecznego. Policjanci nie byli jednak zbytnio pobłażliwi - motocykl został odholowany, a jego właściciel zebrał mandaty w łącznej wysokości 1350 zł i 10 punktów karnych.

Źródło: Głos Szczeciński

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr