tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Szczecin: 210 km/h po mieście motocyklem bez polisy OC Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Szczecin: 210 km/h po mieście motocyklem bez polisy OC

Autor: Janusz Bębenek 2019.03.22, 15:23 2 Drukuj

Policjanci, którzy patrolowali ulice Szczecina w nieoznakowanym radiowozie, nagrali i zatrzymali kierowcę motocykla, który o 140 km/h przekroczył dozwoloną na tym odcinku prędkość. Motocyklista został ukarany 10 punktami karnymi i mandatami na łączną kwotę 1350 zł.

Przejażdżkę w pierwszy dzień wiosny na długo zapamięta 24-latek ze Szczecina, który swoim Suzuki rozpędził się do ponad 210 km/h w miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie do 70 km/h. Nagrała go kamera policyjnego BMW, a po zatrzymaniu okazało się, że motocykl nie ma wykupionej polisy OC. Kierowca nie okazał również prawa jazdy, choć w tym przypadku nie podano, czy go po prostu nie zabrał, czy w ogóle nie posiadał kategorii A.

NAS Analytics TAG

Zdarzenie miało miejsce na prostym odcinku trzypasmowej drogi, bez ruchu poprzecznego. Policjanci nie byli jednak zbytnio pobłażliwi - motocykl został odholowany, a jego właściciel zebrał mandaty w łącznej wysokości 1350 zł i 10 punktów karnych.

Źródło: Głos Szczeciński

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę