tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tragedia na torze Jerez: nie żyje 14-letni zawodnik Marcos Garrido Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Tragedia na torze Jerez: nie żyje 14-letni zawodnik Marcos Garrido

Autor: Konrad Bartnik 2019.03.25, 10:31 1 Drukuj

Tydzień zaczynamy fatalną wiadomością z Hiszpanii. W czasie wyścigu regionalnych mistrzostw klasy Supersport 300 na torze Jerez doszło do wypadku, w którym stracił życie młodziutki Marcos Garrido.

Według świadków, sekwencja wydarzeń w czasie feralnego wyścigu bardzo przypominała tę na torze Sepang w 2011 roku, kiedy zginął Marco Simoncelli. Jadący Yamahą YZF-R3 w barwach teamu CD Cardoso Racing 14-letni zawodnik Marcos Garrido stracił panowanie nad motocyklem i znalazł się na asfalcie, po czym został uderzony przez kierowcę nadjeżdżającego z tyłu, który nie miał już czasu i miejsca, żeby uniknąć kolizji.

NAS Analytics TAG

Ciężko ranny Marcos został zabrany do szpitala, gdzie zmarł godzinę później. Był to kolejny śmiertelny wypadek młodego hiszpańskiego zawodnika w ciągu niecałego roku. W czerwcu 2018 śmierć poniósł również 14-letni kierowca, Andreas Perez.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę