tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Suzuki przedua promocyjn akcj serwisow do koca marca
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Suzuki przedua promocyjn akcj serwisow do koca marca

Autor: Informacja prasowa 2022.03.16, 08:12 Drukuj

Za oknami wciąż mamy niskie temperatury i choć w prognozach może nadal pojawiać się śnieg, kalendarzowa wiosna nieuchronnie zbliża się wielkimi krokami. Za kilka dni, gdy tylko pogoda zacznie się stabilizować, na ulice wyjadą pierwsze jednoślady. Na pewno trzeba je odpowiednio przygotować do sezonu, a to - biorąc pod uwagę kalendarz - właściwie ostatni dzwonek, żeby uniknąć później kolejek w ASO.

W poprzednim miesiącu Suzuki rozpoczęło akcję "Wiosna w lutym". Ze względu na duże zainteresowanie właśnie została przedłużona do końca marca. W jej ramach klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty na części, akcesoria oraz robociznę. "Wiosna w lutym" jest dedykowana nie tylko jednośladom (motocyklom czy skuterom) Suzuki. Mogą z niej skorzystać również posiadacze quadów japońskiej marki. Akcja dotyczy zarówno maszyn kupionych w sieci autoryzowanych dilerów, a także egzemplarzy pochodzących z importu prywatnego.

NAS Analytics TAG

Do końca marca każdy, kto odwiedzi ASO i skorzysta z "Wiosny w lutym" może otrzymać 30-procentowy rabat na oryginalne części zamienne, 15 procent rabatu na oryginalne akcesoria Suzuki oraz drobny pamiątkowy upominek - breloczek w kształcie miniaturowej rękawicy bokserskiej z logo Suzuki Boxing. Oprócz tego można przystąpić do Programu Suzuki-Ecstar Assistance (także dla pojazdów po podstawowym okresie gwarancji) lub Programu Serwisowego Suzuki, który zapewnia utrzymanie stałych rabatów na części i robociznę przez cały rok.

Warto pamiętać, że autoryzowany serwis Suzuki (w miarę możliwości i w obszarze swojego działania) może - właśnie z powodu niestabilnej w marcu pogody - odebrać wasz motocykl i dostarczyć go do serwisu własnym transportem. Szczegóły usługi "door to door" do ustalenia z wybranym ASO.

Szczegóły akcji w Regulaminie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr