tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Akcja promocyjna Suzuki "Wiosna w lutym"
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Akcja promocyjna Suzuki "Wiosna w lutym"

Autor: Informacja prasowa 2022.01.25, 10:03 Drukuj

Chociaż luty nie należy do najcieplejszych i najbardziej słonecznych miesięcy w naszej strefie klimatycznej, to niewątpliwie ma jednak trzy solidne plusy: po pierwsze - jest krótki, po drugie - zaraz po nim nadchodzi marzec zwiastujący rozpoczęcie wiosny i otwarcie sezonu motocyklowego, po trzecie - towarzyszy mu tradycyjna akcja serwisowa dla posiadaczy motocykli i quadów marki Suzuki, której celem jest przygotowanie pojazdów do nadchodzącej wiosny.

W ramach zbliżającej się akcji "Wiosna w lutym" klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty na części, akcesoria i robociznę.

NAS Analytics TAG

Akcja promocyjna potrwa od 1 lutego do 15 marca 2022 r. Mogą z niej skorzystać posiadacze wszystkich modeli motocykli i quadów marki Suzuki zakupionych u autoryzowanych dilerów, a także egzemplarzy pochodzących z prywatnego importu. W ramach specjalnej oferty klienci mogą liczyć na:

- 30% rabat na oryginalne części zamienne,
- 15% rabat na oryginalne akcesoria Suzuki,
- upominek w postaci breloczka w kształcie miniaturowej rękawicy bokserskiej z logo SUZUKI BOXING.

Klienci zlecający wykonanie przeglądu okresowego dla pojazdów, w których upłynął już podstawowy okres gwarancji mają możliwość wykupienia uczestnictwa w programie Suzuki-Ecstar Assistance. Wizyta w ASO jest również idealną okazją do zgłoszenia doradcy serwisowemu chęci dołączenia do Programu Serwisowego Suzuki, który zapewnia utrzymanie stałych rabatów na części i robociznę przez cały rok.

Ponadto w przypadku niekorzystnych warunków pogodowych, autoryzowany serwis Suzuki (w miarę możliwości i w obszarze swojego działania) odbierze i dostarczy pojazd do klienta (szczegóły usługi "door to door" do ustalenia z wybranym ASO). Szczegóły akcji znajdują się w regulaminie akcji promocyjnej.

Szczegóły akcji znajdują się w Regulaminie Akcji Promocyjnej.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr