tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2022 Suzuki GSX-S125 i GSX-R125. Opis, zdjcia, dane techniczne
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

2022 Suzuki GSX-S125 i GSX-R125. Opis, zdjcia, dane techniczne

Autor: Wojciech Grzesiak 2021.12.07, 17:41 Drukuj

Suzuki zaktualizowało swoje motocykle z silnikiem o pojemności 125 cm3. Zmiany obejmują nie tylko przystosowanie do spełniania wymagań normy emisji spalin Euro 5.

W obu modelach zachowano maksymalną moc 15 KM, która jest maksymalną wartością w klasie. Dostępny moment obrotowy wynosi 11,5 Nm. W GSX-S125 dolna owiewka zmieniła się z jednoczęściowej w dwuczęściową. Przedni element jest dopasowany do koloru motocykla, a drugi pozostaje czarny niezależnie od wersji. Na sezon 2022 pojawią się także nowe malowania - Metallic Triton Blue / Titan Black, Titan Black oraz Pearl Brilliant White / Titan Black. Grafiki zostały wyraźnie odświeżone i dzieje się na nich o wiele więcej niż wcześniej.

NAS Analytics TAG

Reszta konstrukcji w GSX-S125 pozostaje bez zmian, a więc mamy mocny motocykl o niskiej masie 133 kg. Kąt główki wynosi 40 stopni, a rozstaw osi to zaledwie 1300 mm. Hamulce są wspomagane przez układ ABS od firmy Bosch.

W modelu GSX-R125 mamy oczywiście ten sam silnik, a motocykl waży zaledwie 1 kg więcej od GSX-S125. Kąt główki ramy wynosi 35 stopni, co daje bardziej sportowe wrażenia. Układ ABS również pochodzi od firmy Bosch. Co ciekawe, Suzuki GSX-R125 jest jedynym modelem w ofercie producenta, który posiada system bezkluczykowy. W obu motocyklach znajdziemy światła LED i Suzuki Easy-Start System, który pozwala na uruchomienie motocykla przez naciśnięcie przycisku startera, co likwiduje konieczność przytrzymania go do momentu odpalenia.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr