tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Suzuki B-King Turbo - 392 KM dzikości
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Suzuki B-King Turbo - 392 KM dzikości

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2015.03.10, 11:35 6 Drukuj

Z B-Kingiem wiązało się kilka problemów. Przede wszystkim, był tak mocny, że z braku owiewek chciał Ci urwać głowę za każdym razem, kiedy odkręciłeś gaz. Nie mam tutaj na myśli metafory, że chciał Ci urwać głowę. Naprawdę, za każdym razem kiedy zdecydowałeś, że masz 11 lat i odkręciłeś manetkę gazu do końca, motocykl z urwania Twojej głowy robił sobie hobby. Przyspieszenie było tak niesamowite, że tym motocyklem niemal nie dało się jeździć szybko. Zresztą, niby czego się spodziewać po nakedzie z silnikiem Hayabusy. Podczas gdy Busa miała 197 KM, B-King dysponował jedynie rozsądną wartością 184 KM, ale miał znacznie lepszy przebieg krzywej momentu obrotowego, która i tak była już dość zacna w Hayabusie. No i ten design. Ktoś uznał, że świat potrzebuje 184 konnego, drogowego Megazorda, którego sekcja centralna jest tak ogromna, że kierowca ma wrażenie, że siedzi na pralce.

Mimo tego, że przyspieszenie B-Kinga czyniło go niemal bezużytecznym, jeśli mówimy o jeżdżeniu w manierze, ekhm, rozrywkowo-dzikiej, niektórzy właściciele stwierdzili, że to jednak za mało mocy. I wsadzili do tego sprzętu turbosprężarkę. Jeśli ktoś uważał, że fabryczny B-King był zbyt mało radykalny, to co powiedzieć o takim wynalazku?

NAS Analytics TAG

Efektem tego zabiegu jest (według tego, co twierdzi właściciel) 392 konie mechaniczne w motocyklu, który nie posiada owiewek. Trzysta dziewięćdziesiąt dwa konie mechaniczne to bardzo dużo, jeśli mówimy o samochodzie ważącym dwie tony, w którym jedzie cała rodzina i jej bagaż. Jeśli mówimy o motocyklu, który waży 260 kg, rzeczy zaczynają być dość zwariowane. Wiecie, wstawanie na koło z gazu na 3,4 biegu i takie tam...

Jeśli lubicie konie mechaniczne w ilości nadprogramowej, a wierzymy, że tak, to koniecznie sprawdźcie kilka innych obłędnie mocnych rzeczy, które ścigają się z równie mocnymi rzeczami:

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: Boczo 10/03/2015 13:27

Jeździł. Pozdro :-)

Odpowiedz
Autor: Latos 10/03/2015 20:36

Chyba WSK haha :D żarcik :)

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę