tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ile mocy potrzeba, żeby zjadać motocykle na kolację? Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ile mocy potrzeba, żeby zjadać motocykle na kolację?

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2015.03.04, 10:32 21 Drukuj

Mniej więcej tysiąc dwieście.

Jeśli jakiś supersamochód chce się ścigać z motocyklami, zazwyczaj kończy się to solidnym laniem dla tego supersamochodu.
NAS Analytics TAG
Widzieliśmy już setki filmów, w których skandalicznie drogie fury zostają, nie ma na to innych słow, upokorzone przez superbike'i, (albo bardzo upokorzone jeśli ktoś wsadzi do Gixxera turbo  i wykręci z niego 298 KM). Wartość, której szukamy, jeśli chcemy dla odmiany spuścić lanie motocyklistom, to około 1200 KM. Tyle właśnie znajduje się w Porsche, które zobaczycie zaraz na filmie i które, cóż... zobaczcie sami, co się dzieje, kiedy kierowca Porsche zatopi stopę w pedale gazu.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 16
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: lol 09/03/2015 08:51

w deszczu

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę