tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 BMW S1000RR, Bugatti Veyron czy Lamborghini Avendator - co lepiej przyspiesza?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

BMW S1000RR, Bugatti Veyron czy Lamborghini Avendator - co lepiej przyspiesza?

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2015.03.05, 10:26 6 Drukuj

Na wstępie należy ustalić kilka rzeczy. Nie sądzimy, że BMW S1000RR, które znalazło się w tym materiale jest fabryczne.
NAS Analytics TAG
Sądzimy, że ktoś przy nim ostro dłubał. Oczywiście istnieje też opcja, że za sterami Lambo i Veyrona siedzą niezbyt doświadczeni kierowcy. Efekt jest trochę szokujący. Lambo do setki ma 3,1 sekundy, Veyron 2.5. Ale to, co dzieje się w momencie startu można określić jedynie mianem anihilacji. Za sterami BMW S1000RR siedzi ktoś, kto ogarnia. Ostry starty zaowocował niewielkim tylko wheelie, aby ułamki sekund później motocykl po prostu zniszczył hypersamochody. Aż miło się ogląda.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 6
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę