tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 0-320 km/h w 6 sekund! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

0-320 km/h w 6 sekund!

Autor: Lovtza 2016.03.23, 15:56 1 Drukuj

Za oknem w większej części kraju pierwszy słoneczny, wiosenny dzień. Zaraz zacznie się upalanie i możemy spokojnie założyć, że większość z Was będzie po zimowej przerwie mocno zaskoczona, jak dziarsko zbiera się koń po odkręceniu gazu. Ale są tacy, dla których to za mało. Rozwiercona Hayabusa, turbosprężarka wielkości wiadra, dodatkowe wtryskiwacze i moc przekraczająca 500 KM. Do tego oczywiście totalna przeróbka podwozia, aby tą bestią dało się jeździć. Jak to wszystko działa w praktyce?  Rzućcie okiem poniżej.

NAS Analytics TAG

Szybko? Tak i nie. Z jednej strony przeciętny samochód osobowy potrzebuje aż 15 sekund aby rozpędzić się do 100 km/h, ale z kolei samoloty startujące z pokładów lotniskowców prędkość 280 km/h osiągają w… zaledwie dwie sekundy.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę