tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Steve Holcombe i Brad Freeman zdominowali pierwsz rund Mistrzostw Woch w Enduro
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Steve Holcombe i Brad Freeman zdominowali pierwsz rund Mistrzostw Woch w Enduro

Autor: Informacja prasowa 2021.03.08, 18:18 Drukuj

Steve Holcombe i Brad Freeman zajęli dwa pierwsze miejsca w pierwszej rundzie Mistrzostw Włoch Enduro 2021, którymi zawodnicy startujący w Mistrzostwach Świata EnduroGP rozpoczęli nowy sezon.

W niedzielę 7 marca w Passirano, małym miasteczku niedaleko Brescii, w regionie winiarskim Franciacorta, odbyła się pierwsza runda Assoluti d'Italia di Enduro.

NAS Analytics TAG

Motoclub R.S. 77 zorganizował wyścig podobny do edycji z 2018 roku z pięcioma testami specjalnymi na okrążenie, podzielonymi na dwa testy crossowe, dwa enduro i jeden extreme.

Dwaj zawodnicy Beta Factory Enduro Team, Steve Holcombe i Brad Freeman, zdominowali wyścig, notując doskonałe czasy w osiemnastu testach specjalnych.

Urzędujący Mistrz Świata 2020, Steve Holcombe, nie zaczął dobrze i w pierwszym teście specjalnym uzyskał dobre czasy, ale bez niespodzianek. W miarę trwania testów specjalnych Brytyjczyk mocno się poprawił, rejestrując osiem najlepszych czasów, co dało mu wygraną.

Doskonałe wyniki odnotował również Brad Freeman, który zaliczył dobry wyścig, wygrywając pięć testów specjalnych bez popełnienia poważnych błędów. Brytyjski zawodnik zajął drugie miejsce w klasyfikacji generalnej oraz w klasie obcokrajowców, przegrywając tylko z kolegą z zespołu Stevem Holcombem.

Gianluca Martini zajął drugie miejsce w klasie 300, a Gabriele Pasinetti trzecie miejsce w klasie młodzieży na motocyklu Beta RR 125.

Kolejne dwie rundy zaplanowano na sobotę 27 i niedzielę 28 marca w Custonaci na Sycylii.

Steve Holcombe: - Nowy sezon rozpoczęliśmy w najlepszy sposób, czyli od zwycięstwa. Zespół jak zawsze był świetny i bardzo profesjonalny, a ja świetnie się czułem na motocyklu. Teraz maksymalna koncentracja na następny wyścig, który będzie za kilka tygodni.

Brad Freeman: - Pierwszy wyścig sezonu poszedł dobrze, doskonale się czułem na motocyklu i osiągnąłem świetne czasy w ciągu wyścigu. Ten rok będzie dla mnie wielkim wyzwaniem, ponieważ planuję mocno walczyć ze Stevem o tytuł.

Wyniki pierwszej rundy Mistrzostw Włoch w Enduro

1. Steve Holcombe
2. Brad Freeman
3. Hamish MacDonald
4. Will Paul Ruprecht
5. Antoine Magain
6. Daniel McCanney
7. Matteo Pavoni
8. Matteo Cavallo
9. Manuel Lettenbichler
10. Andrea Verona

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr