tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wyniki smej i dziewitej rundy Mistrzostw Woch Enduro [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wyniki smej i dziewitej rundy Mistrzostw Woch Enduro [VIDEO]

Autor: Dominika Jochymska 2021.09.27, 16:03 Drukuj

W miniony weekend dwie ostatnie rundy Mistrzostw Włoch Enduro odbyły się w Maniago na przedalpejskich wzgórzach. To od początku sezonu najlepiej obsadzone mistrzostwa krajowe, w których możemy oglądać największe nazwiska światowego enduro.

Finałową rozgrywkę o zwycięstwo w serii stoczyli Will Ruprecht i Brad Freeman. Brytyjczykowi nie pomogła nawet podwójna wygrana, ponieważ Australiczyk miał wcześniej znaczną przewagę punktową. Tym sposobem to Ruprecht wygrał tegoroczną serię i zdobył upragnione trofeum Ahola i tytuł "Assoluti". To pierwszy poważny tytuł Australijczyka w Europie od czasu, gdy przeniósł się na północną półkulę, aby rozpocząć karierę na arenie światowej.

NAS Analytics TAG

Brad Freeman odniósł pewne zwycięstwo w oba dni uzyskując za każdym razem ponad 30 sekund przewagi. Finalnie jednak sezon kończy na drugim miejscu ze stratą sześciu punktów do Ruprechta, który w finałowy weekend uzyskał wynik 5-4.

Steve Holcombe wrócił do startów po przerwie spowodowanej kontuzją i zajął drugie miejsce za swoim kolegą z drużyny pierwszego dnia i szóste drugiego dnia.

Thomas Oldrati, Andrea Verona i Matteo Cavallo walczyli o miano najlepszego włoskiego zawodnika. Verona w sobotę był trzeci, a Oldrati w niedzielę drugi, żaden z nich jednak nie sięgnął po tytuł mistrzowski w swoje klasie. W klasie 450 po raz 14. tytuł zdobył Alex Salvini, a w klasie 250 4T Veronę trzema punktami wyprzedził Matteo Cavallo, który uzyskał wynik 4-5.

Team Boano odniósł wielki sukces w swoim pierwszym sezonie jako oficjalny zespół TM Racing. Ruprecht zdobył tytuł Assoluti, Matteo Pavoni dominował w juniorach poniżej 23 roku życia, Lorenzo Macoritto w klasie 250 2T, a Matteo Cavallo zgarnął tytuł w klasie 250 4T.

Klasyfikacja generalna Mistrzostw Włoch Enduro 2021

1. Will Ruprecht 141
2. Brad Freeman 135
3. Matteo Cavallo 112
4. Andrea Verona 109
5. Thomas Oldrati 89
6. Antoine Magain 75
7. Daniel MacCanney 65
8. Steve Holcombe 64
9. Lorenzo Macoritto 61
10. Theophile Espinasse 54

Szczegółowe wyniki można znaleźć TUTAJ.


NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr