tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Shark Drak - nietuzinkowy kask, na nietuzinkowy motocykl (opis, opinia, cena)
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Shark Drak - nietuzinkowy kask, na nietuzinkowy motocykl (opis, opinia, cena)

Autor: Alonzo 2017.05.17, 14:33 1 Drukuj

Kask dla niektórych jest tylko obowiązkowym nakryciem głowy podczas jazdy na motocyklu, dla innych jest wymogiem bezpieczeństwa, a jeszcze inni… Są ludzie, którzy chcą aby kask był nie tylko bezpieczny, ale jeszcze świetnie wyglądał, do nich właśnie skierowany jest ten wyjątkowy produkt - kask Shark Drak.

Segment motocykli nostalgicznych, pojazdów nietypowych, odbudowywanych lub też budowanych od podstaw, różnego rodzaju, caferacerów, dragów, bobberów i innych nietuzinkowych sprzętów rozwija się bardzo dynamicznie. Dla nich wszystkich powstał nietypowy kask otwarty, który swoim wyglądem podkreślać ma nietypowość motocykli, na których jest użytkowany. Shark Drak to następca modelu Raw, którego ambasadorem jest sam Jorge Lorenzo.

NAS Analytics TAG

Zobacz produkt na stronie dystrybutora

Skorupa kasku, czyli co tworzy Shark Drak

Skorupa z której wykonany jest Shark Drak to znany wszystkim termoplastik. Tworzywo mocne, wytrzymałe, odporne na przebicie i dające łatwo się kształtować. Kaski tworzone są w dwóch rozmiarach skorup - dla XS-M i L-XL. Drak jest kaskiem otwartym, przystosowanym do mocowania na nim gogli - do gumek wystających z części bocznych kasku.

Wentylacja Draka

Wentylacja w kasku otwartym nie jest rzeczą priorytetową. Sam kask bez szczęki pozwala na przyjemny przepływ powietrza wokół twarzy motocyklisty. Niemniej jednak takie miejsca jak czubek głowy dobrze jeżeli są wentylowane nawet w kaskach otwartych. Na górze kasku znajduje się pojedynczy, szeroki wlot powietrza, który można otwierać i zamkać - także w rękawicach.

Wyściółka

Wyściółka kasku Shark Drak wykonana jest z włókien bambusowych, które są antyalergiczne, posiadają też właściwości antygrzybiczne i odprowadzające wilgoć. Wnętrze kasku można w pełni wypiąć do prania, co ułatwia zachowanie kasku w nienagannej świeżości i czystości. Wnętrze kasku Shark Drak zbudowane jest tak, aby można było wygodnie jeździć w okularach korekcyjnych.

Google - to one wyróżniają Shark Drak

Szyba wizjera kasku Shark Drak to tak naprawdę gogle, które pasują idealnie do pasków wystających ze skorupy kasku. Szyba w goglach sygnowana jest znakiem Carl-Zeiss - czyli firmy, która zajmuje się produkcją optyki do aparatów fotograficznych… Ich szybka odporna jest na zarysowania oraz pokryta jest warstwą nieparującą anti-fog. Do gogli dołączana jest maska z filtrem przeciwpyłkowym, którą wpina się w nie za pomocą czterech pinów.

W kontakcie kumplami

W kasku Shark Dark możemy zamontować zestaw bluetooth Sharka - jest do tego fabrycznie przystosowany.

Zapięcie

Zapięcie kasku Shark Drak to łatwe w obsłudze i regulacji zapięcie z mikroregulacją.

Podsumowanie

Kask Shark Drak nie jest propozycją dla każdego i na każdy motocykl. Brak szczęki w tym kasku oznacza, że nie nadaje się on do szybkiej jazdy na motocyklu sportowym. Jeżeli natomiast chcesz jadąc na swoim nietuzinkowym motocyklu budzić respekt swoim wyglądem - Shark Drak z goglami wyposażonymi w maskę trafi w twój gust.

Cena

Za kask Shark Drak zapłacić musimy od 970 zł (cena obowiązująca w maju 2017r.)

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr