tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Quady i motocykle offroadowe zagraaj polskim uzdrowiskom. Nadzieja w karach
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Quady i motocykle offroadowe zagraaj polskim uzdrowiskom. Nadzieja w karach

Autor: Alonzo 2021.10.17, 00:48 Drukuj

Znów głośno jest o motocyklistach i użytkownikach quadów, którzy jeżdżą po szlakach turystycznych. Tym razem sprawę nagłośnił serwis Krosno 112, zwracając uwagę na narastający problem i na konieczność podjęcia przez władze stanowczych działań.

Zdaniem lokalnych władz, motocykliści offroadowi oraz użytkownicy quadów zagrażają szlakom przy uzdrowiskach Beskidu Niskiego. Portal Krosno112.pl cytuje burmistrzów Iwonicza-Zdroju oraz Rymanowa. Skarżą się oni na rozjeżdżane szlaki oraz na hałas, który płoszy zwierzęta. Problem w beskidzkich gminach wciąż się nasila, gdyż wraz ze wzrostem popularności motocykli jako środka rekreacji rośnie też liczba przypadków nielegalnego i uciążliwego korzystania z jednośladów w miejscowościach uzdrowiskowych. Burmistrz Rymanowa zwraca uwagę, że jazda motocyklem w terenie jest szczególnie problematyczna w deszczowe dni. Stwierdza, że wilgotna gleba i błoto to warunki szczególnie ulubione przez miłośników terenowej jazdy. Niestety w takich warunkach pojazdy pozostawiają po sobie najwięcej zniszczeń.

NAS Analytics TAG

Apele władz i protesty mieszkańców nie przynoszą widocznych rezultatów. Dlatego zdaniem cytowanych w artykule Krosno 112 osób konieczne jest zdecydowane podniesienie kar za jazdę w niedozwolonych miejscach. Z kolei Straż Leśna zapowiada akcję "Jesień 21" w podkarpackich lasach. Akcja ta rozpoczęła się pod koniec września i ma na celu walkę z nieuprawnionymi wjazdami do lasu. Pełną treść artykułu, relacjonującego bieżące problemy miejscowości uzdrowiskowych z nielegalną jazdą miłośników offroadu po lasach i szlakach turystycznych, znajduję się na stronie:

www.krosno112.pl

 

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr