tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Poznań Motor Show 2018. Poznaj atrakcje największej motoryzacyjnej imprezy w Polsce
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Poznań Motor Show 2018. Poznaj atrakcje największej motoryzacyjnej imprezy w Polsce

Autor: Informacja prasowa 2018.03.15, 17:05 1 Drukuj

Największe targi motoryzacyjne w Polsce, Poznań Motor Show, rozpoczynają się 5 kwietnia 2018 r. Przez cztery dni miłośnicy motoryzacji pod każdą postacią będą mieli okazję poznać nowości i doświadczyć niezliczonych atrakcji.

Poznań Motor Show 2018 to największe targi motoryzacyjne w Polsce i czwarte w Europie. To obowiązkowe wydarzenie dla każdego pasjonata motoryzacji oraz dla rodzin, które w wyjątkowej motoryzacyjnej atmosferze chcą spędzić czas. Tegoroczna edycja odsłoni zwiedzającymi pojazdy w ramach czterech salonów: samochodowego, motocyklowego, caravaningowego, ciężarowego.

NAS Analytics TAG

Poznań Motor Show 2018 odbędzie się pod hasłem "Motoryzacja Jutra" - na targach będzie można zobaczyć ponad 60 motoryzacyjnych premier, samochodów koncepcyjnych oraz wizję motoryzacji według projektantów i inżynierów przyszłości. Wśród nowości, które będziemy mieli okazję zobaczyć w Poznaniu, znajdą się między innymi dwa średniaki BMW - F750 GS i F850 GS, które niedawno testowaliśmy.

Motoryzacja Jutra

"Przed nami kolejna edycja Poznań Motor Show, która zapowiada się rekordowo pod każdym względem, zarówno motoryzacyjnych premier jak i zaangażowania central importerskich. Motywem przewodnim tegorocznych targów jest hasło Motoryzacja Jutra, co podkreślone zostanie zarówno poprzez ilość pojazdów koncepcyjnych jak i tych z napędami alternatywnymi, które bez wątpienia są przyszłością motoryzacji. Już dziś zapraszamy do aktywnego udziału w kilku nowych punktach programu, w tym w Kongresie MOVE czy też spotkaniach z video blogerami motoryzacyjnymi." -  Tomasz Kobierski, wiceprezes zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich.

5-8 kwietnia 2018 to data, którą każdy miłośnik motoryzacji musi wpisać w swój kalendarz, a  następnie przyjechać na Międzynarodowe Targi Poznańskie by podziwiać najważniejsze i najnowsze motoryzacyjne trendy.

Najważniejsze atrakcje

 • międzynarodowe i polskie premiery
 • międzynarodowe zawody stuntu motocyklowego - Stunt Wars Poland
 • tory offroadowe
 • tuning samochodowy w najlepszej odsłonie
 • Custom Motor Show - konkurs wyjątkowych, ręcznie modyfikowanych motocykli
 • spotkania z najpopularniejszymi videoblogerami motoryzacyjnymi
 • spotkania z gwiazdami TVN Turbo

Strefa Videoblogerów

Po raz pierwszy podczas Poznań Motor Show zostanie zorganizowana Strefa Videoblogerów Motoryzacyjnych. Będzie to dwudniowe wydarzenie podczas którego twórcy internetowi swoją motoryzacyjną pasją zainspirują tysiące widzów. Za pomocą publikowanych filmów i przeprowadzanych wywiadów pokażą motoryzacyjny świat w nieszablonowy, często wręcz bezkompromisowy sposób. W sobotę i niedzielę będą na was czekać m.in.: Kickster, Lolek Motopasje, Pertyn Ględzi, Saturday Car Fever, Marek Drives, Pojechani.tv, Kameralnie, Ścigacz.pl, Motogen, Jednoślad.pl, Dzikuska, Motobanda czy Artur Włodarski. Spotkanie odbędzie się w sobotę i niedzielę w reprezentacyjnym Pawilonie 11, słynnej targowej "iglicy" zarezerwowanej wyłącznie dla videoblogerów.

Custom Motor Show

Podobnie jak przez ostatnie kilka lat, twórcy customowych motocykli będą mogli zaprezentować swoje dzieła szerokiej publiczności Poznań Motor Show. Oczom zwiedzających ukażą się zarówno potężne zmodyfikowane Harleye, jak i maszyny, których lakierowanie i szczegółowe wzornictwo przyciągnie wzrok na długi czas. Podczas Custom Motor Show motocykle będą oceniane w czterech kategoriach: Open, Modified Harley, Best Painting oraz Motocykle sprzed 1989 roku. Finał konkursu odbędzie się 8 kwietnia podczas Poznań Motor Show. Pawilon nr 6

Stunt Wars Poland

Stunt Wars Poland to międzynarodowe zawody stunt ridingu, czyli freestylu motocyklowego. Pierwsza edycja Stunt Wars Poland odbędzie się już w kwietniu 2018 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich podczas Poznań Motor Show. Wydarzenie będzie niepowtarzalne, łącząc sportowe zmagania na najwyższym poziomie z ekstremalnym widowiskiem.

Wśród zawodników m.in. Marcin "Korzeń" Głowacki - mistrz świata w stuncie motocyklowym, Sebastian Głowacki oraz Wojciech "Beku" Kozioł. Nie zabraknie również zawodników z zagranicy, swój udział potwierdzili także międzynarodowi sędziowie tej widowiskowej dyscypliny. Sektor 10, przy pawilonie 6

Żeński pierwiastek

Również podczas tegorocznej edycji Motor Show nie zabraknie przedstawicielek płci pięknej. Na stanowisku dziewczyn z portalu Speed Ladies pojawią się panie, które inspirują swoją motoryzacyjną działalnością. Póki co możemy zdradzić kilka najciekawszych punktów: Piach i Puder - nauczymy się jak wykonać makijaż pod kask motocyklowy, Speed Ladies Racing Team czyli dwóch przystojnych mężczyzn ścigających się na różowych motocyklach promujących akcję profilaktyczną, której szczegóły ujawnimy podczas targów oraz Law Rider czyli radca prawny pomagający we wszelkich formalnościach motocyklowych.

Motor Show Awards

Piąta edycja plebiscytu dziennikarzy, w którym wezmą udział: Adam Kornacki, Włodzimierz Zientarski, Michał Brzozowski, Wojciech Kukuła, Stanisław Sewastianowicz, Lech Potyński, Jacek Ociepko, Piotr Wielgus, Grzegorz Duda, Kuba Bielak, Sebastian Klauz i Piotr Kozłowski. Ponieważ każdy z nas jest inny i kieruje się czym innym w swoich motoryzacyjnych wyborach, chcemy podkreślić ten indywidualizm, dając dziennikarzom pełną swobodę w dokonaniu wyboru firm, które zasłużyły sobie na uznanie. Dlatego w ramach Motor Show Awards 2018 przyznane zostaną nagrody osobiste jurorów oraz dwie dodatkowe nagrody Grand Prix oraz w kategorii "Motoryzacja Jutra".

Laureatami mogą zostać tylko firmy, które są wystawcami na Poznań Motor Show 2018. Każdy z członków jury sam określa za co chce przyznać swoją nagrodę. Może to być wyróżnienie produktu, usługi, kampanii promocyjnej czy jakiegokolwiek innego działania firmy, która jego zdaniem zasługuje na uznanie. Ogłoszenie zwycięzców odbędzie się 5.04.2018 r. Każdy z członków kapituły opowie w kilku zdaniach o swoim wyborze.

Kongres MOVE

Zapraszamy do aktywnego udziału w Kongresie MOVE. Organizowane wydarzenie będzie miejscem prezentacji aktualnych projektów i planów rozwoju elektromobilności w Polsce. W kongresie wezmą udział przedstawiciele administracji publicznej oraz stowarzyszeń branżowych, a także świata nauki, by wspólnie z przedsiębiorcami dyskutować o kierunkach rozwoju pojazdów elektrycznych w Polsce. Międzynarodowe Targi Poznańskie, 5.04.2018, Poznań Congress Center, SALA ZIEMI

Targi Techniki Motoryzacyjnej

Po dwuletniej przerwie na tereny targowe wracają Targi Techniki Motoryzacyjnej TTM.  To wydarzenie dedykowane fanom i profesjonalistom głodnym wiedzy, nowych umiejętności, a także nowinek, które zapewniają wystawcy. Targi Techniki Motoryzacyjnej uchodzą za wydarzenie odzwierciedlające trendy w branży. A ta bije rekordy produkcji. Przedstawiciele branży odczuwają potrzebę podnoszenia kwalifikacji, szkolą się, śledzą panujące trendy, dbają o wytworzenie atmosfery uczciwej diagnostyki. TTM są także poligonem doświadczalnym. Skupiają producentów narzędzi, części, podzespołów i akcesoriów stosowanych w nowoczesnej motoryzacji, które można na żywo nie tylko zobaczyć, ale i przetestować. I wreszcie TTM to miejsce, które ma misję zaszczepienia pasji i profesjonalizmu w głowach młodych ludzi, stąd wydarzenia budzące emocje takie, jak: Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników, Ogólnopolski Turniej Wiedzy Samochodowej, Ogólnopolski Turniej Diagnostów Samochodowych, czy Żywy Warsztat.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

  NAS Analytics TAG
  na górę