tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Luksusowe stoisko Indiana na Pozna Motor Show
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Luksusowe stoisko Indiana na Pozna Motor Show

Autor: Informacja prasowa 2018.04.04, 15:15 Drukuj

Poznańskie targi będą okazją do przyjrzenia się zjawiskowym motocyklom zza oceanu. Markę Indian będzie reprezentowało kilka efektownych modeli, w tym najdroższy i najlepiej wyposażony Roadmaster Elite.

Lista dodatków, jakie zdołano upchnąć na pokładzie Indiana Roadmastera Elite, jest naprawdę imponująca. Ten ręcznie malowany, kapiący od chromu motocykl turystyczny skrywa pod klasyczną powłoką szereg nowoczesnych rozwiązań. Są to m.in. interaktywny system Indian Ride Command z kolorowym wyświetlaczem, system bezkluczykowy, podgrzewane manetki i kanapa oraz centralny zamek. Do tego dochodzą znakomicie wykończone podesty i lusterka, podłokietniki pasażera, a także chromowane bumpery. Całość napędza potężny, dwucylindrowy silnik Thunderstroke 111.

NAS Analytics TAG

W Polsce do kupienia będą w tym roku tylko dwa egzemplarze Roadmastera Elite, tak więc możliwość zobaczenia go na żywo to nieczęsta sytuacja. Oprócz luksusowego krążownika na stoisku Indiana zobaczymy kilka innych modeli z oferty firmy, min. Scouta Bobbera, Chiefa Darkhorse’a czy Chieftaina Limited.

Impreza Poznań Motor Show odbędzie się w dniach 5-8 kwietnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr