tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Oko w oko z egzotyk - motocykle Bajaj na Pozna Motor Show
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Oko w oko z egzotyk - motocykle Bajaj na Pozna Motor Show

Autor: Informacja prasowa 2018.04.05, 16:18 Drukuj

Indyjski koncern Bajaj to jeden z największych producentów motocykli na świecie. Od niedawna jego sprawdzone maszyny dostępne są w Polsce. Będziecie mogli je obejrzeć na rozpoczynających się właśnie targach Poznań Motor Show.

Flagowym modelem oferowanym na naszym rynku jest Bajaj Dominar 400, napędzany mocnym, 35-konnym silnikiem z wtryskiem paliwa i trzema świecami zapłonowymi. Motocykl posiada również wspomaganie sprzęgła, dwukanałowy system ABS oraz oświetlenie LED. Zapewnia sportowe emocje, sprawdzi się również w motocyklowej turystyce. Posiada, tak jak wszystkie pojazdy firmy Bajaj, znakomity stosunek jakości do ceny.

NAS Analytics TAG

Kolejne dwa nowe modele Bajaja, które będziecie mogli zobaczyć w Poznaniu, to motocykle z serii Pulsar 200. Dostępne będą jako naked NS oraz w pełni obudowany model sportowy RS. Dzięki nowoczesnej konstrukcji mogą pochwalić się osiągami na poziomie wyższych klas pojemnościowych.

Impreza Poznań Motor Show odbędzie się w dniach 5-8 kwietnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr