tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pozna Motor Show - stoisko Hondy pene nowoci
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pozna Motor Show - stoisko Hondy pene nowoci

Autor: Informacja prasowa 2018.04.05, 12:31 1 Drukuj

Honda, po planowej nieobecności na targach w Warszawie, przygotowała na targi Poznań Motor Show bardzo bogatą wystawę swoich motocykli. Nie zabraknie wśród nich wyczekiwanych tegorocznych nowości.

Po raz pierwszy w Polsce będzie możliwość zobaczenia na żywo nowego Gold Winga. Flagowy motocykl turystyczny Hondy przeszedł kurację odchudzającą, otrzymując przy tym szeroki pakiet najnowocześniejszych rozwiązań. Znajdziemy wśród nich m.in. dwusprzęgłową skrzynię DCT i całkiem nowy system pokładowej rozrywki.

NAS Analytics TAG

Zaprezentowana będzie również Africa Twin w wyprawowej wersji Adventure Sports. Motocykl posiada powiększony zbiornik paliwa, sportowe siodło, zestaw osłon silnika, powiększone owiewki, większy prześwit i skoki zawieszeń, a także wyższą pozycję kierowcy. To najskuteczniejsze narzędzie na dalekie wyjazdy w zróżnicowanym terenie.

Nowości w segmencie nakedów to nowa rodzina modeli CB. W Poznaniu zobaczymy flagowego CB1000R, utrzymanego w atrakcyjnej stylistyce Neo Sports Cafe i napędzanego potężną litrową czwórką. Posiadaczy prawa jazdy kat. B na pewno zachwyci jego młodszy brat - CB125R, będący jedną z najlepiej wyglądających i jeżdżących maszyn w klasie 125.

Nie zawiodą się również fani motocykli sportowych. Honda pokaże na poznańskim stoisku model Fireblade SP, pełen rozwiązań technicznych prosto z wyścigów WSBK i MotoGP.  Główną atrakcją stoiska będzie niewątpliwie replika motocykla RC213V z numerem 93, na którym w cyklu MotoGP ściga się wielokrotny mistrz świata, Marc Marquez.

Impreza Poznań Motor Show odbędzie się w dniach 5-8 kwietnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr